Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
lelica
FS član



Broj postova : 5
Na forumu od : 02.04.2012

Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc Empty
PočaljiNaslov: Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc   Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc I_icon_minitime2/4/2012, 13:43

Zdravo svima!
Potreban mi je fotoaparat koji ce praviti mlo profesionalnije fotke. Koristila bih ga prvenstveno za modni blog, ali i za putovanja, ponekad i za extremne sportove, posto se time bavim. Mislim da je bolje da uzmem polovni? Bila bih zahvalna kada bi neko preporucio neki, ili neka se javi neko ko mozda prodaje svoj. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc   Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc I_icon_minitime2/4/2012, 19:37


Za 200€ teško. Prvenstveno je problem što, za ovakve zahteve, treba da kupiš DSLR i kvalitetne objektive. Jako je bitno da budu dovoljno brzi za neke situacije. A to mnogo podiže cenu. I gabarite i težinu, što za putovanja i ekstremne sportove i nije najbolje rešenje.

Moj predlog je da se još jednom presabereš i da na jednu stranu staviš želje, a na drugu realne potrebe i mogućnosti.

Da li si razmišljala o nekom kompaktu? U poslednje vreme je izašlo dosta dobrih modela u toj klasi. Doduše, čak i ti aparati, ako su sa izuzetnim karakteristikama, koštaju mnogo više od 200€.

Aparat koji bi tebi mogao da bude interesantan je

http://www.bmfoto.rs/canon-powershot-sx150-is/pro/3460

Naravno, dodaj malo para za baterije, kartice, torbu...
Nazad na vrh Ići dole
unique93
FS hiperaktivan član
unique93


Broj postova : 151
Na forumu od : 26.09.2010
Godine : 31
Lokacija : obrenovac

Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc   Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc I_icon_minitime3/4/2012, 01:26

Nemoj da uzimas sx150is....uzmi sx130is...on je isti kao sx150is, ali ima malo pamnje megapiksela, pa je ond i kvalitet fotki bolji... Smile uzmes uz njega i 4 sanyo eneloop baterije s punjacem i neku brzu karticu od 4-8gb i to je to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lelica
FS član



Broj postova : 5
Na forumu od : 02.04.2012

Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc   Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc I_icon_minitime3/4/2012, 09:26

Pogledala sam ove fotoaparate, i mogu reci da mi se svidjaju! Hvala puno na predlozima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lelica
FS član



Broj postova : 5
Na forumu od : 02.04.2012

Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc   Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc I_icon_minitime7/4/2012, 13:16

Jos jedno pitanje.. sta mislite o Nikon L 120?
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc   Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc I_icon_minitime7/4/2012, 18:49


U toj klasi, Canon pravi najbolje aparate. Nema potrebe da gledaš druge. Ovo kažem iz ličnog iskustva. Uzeo sam neki Fuji, nadao se da mogu sa njime da nešto uradim, mučio se (i on mene i ja njega Smile ) i, na kraju ga poklonio sestriću od 7 godina da se dete igra.
Nazad na vrh Ići dole
lelica
FS član



Broj postova : 5
Na forumu od : 02.04.2012

Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc   Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc I_icon_minitime7/4/2012, 21:37

Hvala, hvala puno. Dakle, uzecu Canon. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc   Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li je aparat koji koristite kupljen nov ili polovan?
» fotoaparat
» Potrebna pomoć
» preporuka za fotoaparat
» fotoaparat do 100 evra:)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: