Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 fotoaparat do 100 evra:)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
nakisa
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 20.01.2012

fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime20/1/2012, 23:34

zdravo ljudi znam da je smesno sto trazim pomoc od vas da mi preporucite igracku od 100 evra jer ste vi ozbiljni profesionalci ali ja sam jedan amater tako da mi je 100 evra za fotoaparat za pocetak sasvim dovoljno.nije vazno koja je marka fotoaparat meni je vazno da bude kolko- tolko kvalitetan koliko je to moguce za 100 evrica Very Happy unapred zahvalan
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: Re: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime21/1/2012, 02:23


Za 100€ ništa. Nategni nekako još oko 50€, pa možeš da razmišljaš o nekom lošijem kompaktu ili prosumeru. Pod time ne mislim na toliko loš aparat, već na aparat skromnijih mogućnosti. Sve jeftinije je čisto bacanje para.

Nazad na vrh Ići dole
IvanStanimirovic
Admin



Broj postova : 20
Na forumu od : 19.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Smederevo

fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: Re: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime21/1/2012, 11:24

Kaži nam šta su tvoje ambicije, pa ćes sigurno dobiti konkretniji odgovor. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.illusionstudio.co.rs
nakisa
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 20.01.2012

fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: Re: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime21/1/2012, 23:13

e ovako 80% ljudi u srbiji kupuju neki obican (compact) fotoaparat do 100 evra a cesti to bude i manje 60,70,80 evra mene zanima koja je najbolja ponuda do 100 evra compact fotoaparata.nezelim da se kajem ako budem kupio neki za 77 evra a nisam znao da za 15 evra vise moze da se kupi bolji i kvalitetniji fotoaparat.imao sam prilike da koristim na dan-dva sony, praktica i olympus.najvise mi se dopao olympus neznam koji je model Smile ali znam da trenutno nemoze nigde da se kupi jer je najverovatnije zastareo model znam da je bio compact i da je imao 7.2 mpix i 3x opticki zum.kod olympusa mi se dopalo to sto je pravio lepse slike nego u stvarnosti sto nisam nisam morao posle slikanja da sredjujem slike a to za mene amatera je jako bitno.tako da mi treba fotoaparat koji pravi lepe slike bez mog velikog truda Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: Re: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime22/1/2012, 00:06

E ovako... 80% ljudi koje poznajem ne kupuju jeftinu robu jer je to u 100% slučajeva škart. Sigurno je svako spreman da skupi malo veći budžet ako to znači primetno bolji kvalitet. Malo veći budžet znači upravo to... malo veći budžet.

Fotoaparati ispod 100€ su škart. Čak i nešto skuplji modeli su škart. Da valjaju ne bi se prodavali u Maxi diskontu, Tempu, Idei, Merkatoru... po tim cenama.

Nije mi jasno... otvaraš temu da bismo ti pomogli (a to redovno radimo kad god je nekome potrebna pomoć ili savet) ili već imaš stav koji mi treba da potvrdimo? Ovde ima dosta ljudi sa velikim znanjem o fotografiji i foto tehnici, izradi i obradi fotografije, koji se svakodnevno TRUDE da nauče nešto novo. To je smisao ovog foruma. Uložiti trud da stekneš više znanja i pomoći drugima prenoseći svoja iskustva. Za dve godine postojanja foruma, nije bilo primedbi.

Zar očekuješ da će ti neko reći: ima za 100€ čudo od aparata koji sve radi sam, pravi mnogo lepe fotke oko kojih ne moraš ni malo da se potrudiš? Ima... na reklamama za Teleshop.
Nazad na vrh Ići dole
nakisa
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 20.01.2012

fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: Re: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime22/1/2012, 22:56

ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredio.naravno da nemam svoj stav nego to je realnost u srbiji da ljudi kupuju jeftine fotoaparate.meni je djeparac 100e Smile pa ako imas volje i strpljenja da mi pomognes ok.ja sam potpuni amater i stvarno nisam zeleo nikoga da uvredim sa svojim misljenjen.
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: Re: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime23/1/2012, 00:15

nakisa ::
...treba fotoaparat koji pravi lepe slike bez mog velikog truda Smile

To ne'š naći jerbo aparat ne pravi "slike" već fotograf, kao što ni najskuplja tastatura neće napisati sama dobar roman...

Elem, probaj da nađeš neki stariji prozumer, mislim da ćeš naći neki Fuji 5700 za taj novac.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: Re: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime23/1/2012, 08:49

nakisa ::
ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredio.naravno da nemam svoj stav nego to je realnost u srbiji da ljudi kupuju jeftine fotoaparate.meni je djeparac 100e Smile pa ako imas volje i strpljenja da mi pomognes ok.ja sam potpuni amater i stvarno nisam zeleo nikoga da uvredim sa svojim misljenjen.

Nisam uvređen, daleko od toga. Ako pogledaš druge postove koje sam pisao po forumu, videćeš da je moj način komunikacije dosta neposredan i bez nekog uvijanja, patetike ili lažne finoće. I, veruj mi, nisam takav samo na forumu.

Smatram da u startu praviš grešku. Verovatno si čuo izreku "nisam toliko bogat da kupujem jeftine stvari". Svi ti fotoaparat Made in PRC su upravo to... prc. Daš pare, tek onda shvatiš šta si platio, samo tad je već kasno.

Kapiram da je budžet uvek problem, ali ne treba se zaletati jer te onda uvek izađe skuplje. Sačekaj malo, skupi još para i uzmi neki kvalitetniji kompakt. Čak bih ti savetovao da se dosta strpiš, skupiš 3x više para i kupiš

http://www.fotodiskont.rs/proizvodi/nikon-p300-1310.html

Imao sam ga u rukama na par dana i moram da priznam da je odličan za tu cenu. Najozbiljnije, ne zaleći se sa kupovinom. Daj više para za kvalitetan aparat i sigurno ćeš biti mnogo srećniji nego sa bilo kojim kršem za 100€.

Ali, bilo koji aparat da uzmeš, i sa njime moraš da se potrudiš oko fotki. A verujem da ti to, ako te fotografija interesuje, neće biti teško.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





fotoaparat do 100 evra:) Empty
PočaljiNaslov: Re: fotoaparat do 100 evra:)   fotoaparat do 100 evra:) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
fotoaparat do 100 evra:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Digitalac od 250-350 evra
» Izbor foto aparata do 300 evra
» fotoaparat
» preporuka za fotoaparat
» Koji fotoaparat?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: