Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
touch_master
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 01.07.2011

Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? Empty
PočaljiNaslov: Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice?   Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? I_icon_minitime1/7/2011, 07:37

Pocetnik sam sto se tice digitalne fotografije a i hd snimaka.

Da li mozete da mi preporucite digitalni fotoaparat do 100 evra (gore-dole koji evro je ok), ali preduslov je da bude mali, sto manji da moze da stane u dzep i da se nosi skoro neprimetno. Ali isto tako da slike budu na nekom nivou, ciste, jasne, da ne budu mutne itd...

Posto se bavim muzikom uzeo bih i jednu HD kamericu koja bi snimala u 720p ili 1080p, ali me interesuje da li neko ima iskustva sa snimanje zvuka isntrumenata uzivo, da li drci ili se cuje jasno? Da li mozda treba da se prikljuci dodatni kvalitetan mikrofon da mi se sto bolje culo. Sto se tice cene sa HD kamericu od 100-200evra a sto se tice velicine da bude sto manja.

Hvala unapred.

Nazad na vrh Ići dole
Jolex96
FS član



Broj postova : 5
Na forumu od : 19.06.2011

Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice?   Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? I_icon_minitime1/7/2011, 12:15

Ja mogu da ti preporucim dobar fotoaparat, bar po mom misljenju je za tebe dobar CANON A1000 ja imam taj i odlican je, staje u dzep, ima 10 mega piksela pravi odlicne slike. Nisam siguran koja je cena sada, ali ne bi trebao da je puno vise od 100e

Mozda ti neko sa foruma preporuci bolji, ali meni nikako neko da odgovori na poruke vezane sta da kupim, jer ja bih hteo za par meseci da kupim neki bolji, nesto kao Nikon L120 Smile

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
touch_master
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 01.07.2011

Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice?   Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? I_icon_minitime3/7/2011, 02:50

Hvala na preporuci ali mi izgledaju glomazno ti fotoaparati... Sve u svemu cim se niko na forumu ne javlja na teme znaci da je forum pustinja i da nema svrhe vise ga posecivati a kamoli postavljati teme... Vise ja ne dolazim ovde pa i ako neko osgovori. Zbogom...
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice?   Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? I_icon_minitime3/7/2011, 03:20


Sve u svemu, kad tako postaviš stvari, nije trebalo ni da dolaziš na forum. Ako te odgovori interesuju, strpi se, možda neko i da neki koristan. Nisu drugi u obavezi da rade kad i šta tebi odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice?   Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Preporuka digitalnog fotoaparata i HD kamerice?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Preporuka
» Preporuka
» preporuka za fotoaparat
» Preporuka za aparat
» Savet oko prodaje fotoaparata

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: