Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predstavljanje članova

Ići dole 
+112
Micowiny
Črni Žec
drotos
O.o
Bojan1993
Aleksandra-Alex
SkinHead
vlaves2000
dapokalypto
macak011
djole_
Dax.Kv
Sejn
Бони Ред
Pazuzu
Feno
boocky79
stojkudin
cacko
<3 SRBIJA <3
joker.c
*zeljka..
nikola_knezevic
vanja87
ilmarus
Eskadrila
vladan64
fibonacci
pingvin44
sporty
goldy
ucesnik
sanja
bohoc
rele
Mouse
undead_m0nkey
Cane
nikolanixy
urosch
Dia
junihopop
zare00
Jolex96
lejdi13
salgado
fernina
Milica88
vanja
M.Plasi_Decu
trojanac
Fica_bg
vladmoll
buRago
Keyklop
acko
Skvikn
Nikol@
SKAnnA
kapetanm
nemanja.mirkovic
vzsasa
njaah
Vlada_zvs
gogindzer
Sanya
Radomir83
Damir
*JoJoEmoGirl
serial
coolenough
silvertown photo
Danijela :)
MoMMa
Mladen
Crea
N3mmus
cucuk
nikola.djordjevic
deda
peradeath
kulturna inicijativa
milosh_85
guglman
Beli
GoxY_89
Vladimir
Stelios
Angel
lav96
dozon
Wanja
zzz
fetus
fotoamater.com
FREELANDER
Slobodan
celtic_serb
ivcha
cove
weazel
melanijaf4f
Asteriks
FoxMulder
DeVil
Rammstein
potpuni amater
Dragan
kristina
banished
Brdza
begbie86
116 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime14/1/2010, 17:30

Napišite par reči o sebi i predstavite se ostalim članovima FS.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Brdza
FS aktivan član
Brdza


Broj postova : 49
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 39
Lokacija : Beograd

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime17/1/2010, 21:47

Zdravo, zovem se Dusan i javljam se iz Beograda, imam 25 godina Smile
Nazad na vrh Ići dole
banished
Moderator
banished


Broj postova : 77
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 42
Lokacija : Ruma

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime21/1/2010, 01:43

Poz... Branislav, Rumsterdam - Ruma 022, 22400, volim prirodu, fotografiju, Photoshop, žene, MTB, boks, www, žene, žene, žene ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.banishement.daportflio.com
kristina
FS aktivan član
kristina


Broj postova : 68
Na forumu od : 24.01.2010
Godine : 32

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime24/1/2010, 12:25

Kristina,uskoro punoletna :p fotografija je manje vise moj zivot , iz bg-a sam i volim muskarce XD
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Moderator
Dragan


Broj postova : 161
Na forumu od : 25.01.2010
Lokacija : groblje

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime25/1/2010, 08:46

Dragan, 24, iz NS.

Zanimam se, tako, fotoaparatima.
Nazad na vrh Ići dole
potpuni amater
FS aktivan član
potpuni amater


Broj postova : 50
Na forumu od : 27.01.2010

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime27/1/2010, 11:27

volim da opaljujem

samo sam foto neobrazovan
Nazad na vrh Ići dole
Rammstein
FS član
Rammstein


Broj postova : 8
Na forumu od : 28.01.2010

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime28/1/2010, 01:52

Ето понекад убодем коју добру фотку и то је то pig
Nazad na vrh Ići dole
DeVil
Moderator
DeVil


Broj postova : 234
Na forumu od : 27.01.2010
Godine : 45
Lokacija : Semendria

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime31/1/2010, 09:45

Zovem se Predrag, iz Smedereva sam. Volim da fotografišem prirodu uopšte, a posebno mi se sviđa makro fotografija.
Stekao sam dovoljno znanja(od kada sam nabavio DSLR) da ubodem po neku normalnu fotku, ali se ne zadovoljavam time. Svaki put kada uzmem aparat u ruke pokušavam da primenim neki novi savet drugara sa foruma i da stalno nešto experimentišem. Volim da čujem dobre kritike jer je to jedini način da se uvide greške i napreduje.
PoZz
Nazad na vrh Ići dole
http://predragpetkovic.daportfolio.com
FoxMulder
FS aktivan član
FoxMulder


Broj postova : 47
Na forumu od : 15.01.2010
Godine : 49
Lokacija : Nis

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime1/2/2010, 00:06

Sasa iz Nisha...
Od pre dve godine totalni amater a sada isto tako samo sada ubodem po neku... Smile
Jos nemam para za SLR ali valjda cu ubodem lotto ovih dana (ako uplatim)...
Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nasadeca.forumi.biz
Asteriks
FS član
Asteriks


Broj postova : 24
Na forumu od : 08.02.2010
Godine : 48
Lokacija : Malta

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime8/2/2010, 13:33

Pozdrav svima od mene Smile
Chestitam vam na novom forumu i nadam se da nisam zakasnio na digitalnu revoluciju Smile
Preleteo sam na brzaka postove i prijatno se iznenadio. Za sve pohvale su konstruktivne kritike i razmena iskustava na tehnichkom pa i praktichnom nivou.

Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flickr.com/photos/waronion/
melanijaf4f
FS član
melanijaf4f


Broj postova : 23
Na forumu od : 27.01.2010

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime11/2/2010, 10:23

i ja tek sad vidjeh ovo predstavljanje..
iz banja luke sam i obozavam fotografiju.. imam obicni kompakt i tu i tamo posudim od prijatelja dslr a ovdje sam da naucim i da iscrpim sto vise od vas koji znate puno Laughing
Nazad na vrh Ići dole
weazel
FS aktivan član
weazel


Broj postova : 68
Na forumu od : 12.02.2010
Godine : 39
Lokacija : Beograd

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime12/2/2010, 09:36

Zdravo narode!

Lazar, iz Beograda.

„Volim sve što vole mladi“, oduvek sam hteo da upotrebim ovu legendarnu rečenicu tongue

Studiram stomatologiju...da bih danas-sutra imao pare za svu foto opremu koju poželim (ne kažem da će mi stvarno i trebati) Wink
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime15/2/2010, 08:55

pozz ja sam vedran iz tuzle ali trenutno sam u foci radi studija stomatologije slicno kao weazel idem za parama ali i volim taj posao
Nazad na vrh Ići dole
weazel
FS aktivan član
weazel


Broj postova : 68
Na forumu od : 12.02.2010
Godine : 39
Lokacija : Beograd

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime15/2/2010, 09:51

cove ::
pozz ja sam vedran iz tuzle ali trenutno sam u foci radi studija stomatologije slicno kao weazel idem za parama ali i volim taj posao

Kolega na više osnova: stomatologija, fotografija, sony...osim ako ne pređeš u drugi tabor sad pri kupovini Smile
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime15/2/2010, 09:54

weazel ::
cove ::
pozz ja sam vedran iz tuzle ali trenutno sam u foci radi studija stomatologije slicno kao weazel idem za parama ali i volim taj posao

Kolega na više osnova: stomatologija, fotografija, sony...osim ako ne pređeš u drugi tabor sad pri kupovini Smile

pa poprilicno su me uvjerili da uzmeme nikon ili canon( zbog cijene objektiva) ali definitnivno sam poklonik sony-a mislim da su jako dobra firma pocev od konzola poput playstationa hehe al idemo malo off topic
Nazad na vrh Ići dole
ivcha
Moderator
ivcha


Broj postova : 137
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 41
Lokacija : Nis\Naissus\Vilin grad

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime15/2/2010, 23:40

cove ::
weazel ::
cove ::
pozz ja sam vedran iz tuzle ali trenutno sam u foci radi studija stomatologije slicno kao weazel idem za parama ali i volim taj posao

Kolega na više osnova: stomatologija, fotografija, sony...osim ako ne pređeš u drugi tabor sad pri kupovini Smile

pa poprilicno su me uvjerili da uzmeme nikon ili canon( zbog cijene objektiva) ali definitnivno sam poklonik sony-a mislim da su jako dobra firma pocev od konzola poput playstationa hehe al idemo malo off topic


Ja znam da je bmw dobar auto i za zaljubljenika u bmw on je najbolji ,video sam daa taj isti bmw proizvodi i motore ali sigurno znam da honda hajabusa je bolji motor od bmw dok je bmw auto bolji od honde automobila.
Nazad na vrh Ići dole
http://ivcha.carbonmade.com/
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime15/2/2010, 23:59

hehe ivcha iz tvog profila vidim da koristis canon i svjestan sam da kvalitet drugih sonyjevih prozvoda ne odnosi na kvalitet i fotoaparata. btw i ja cu vjerovatno na canon da predjem sada kad budem kupovao opremu
Nazad na vrh Ići dole
ivcha
Moderator
ivcha


Broj postova : 137
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 41
Lokacija : Nis\Naissus\Vilin grad

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime16/2/2010, 00:05

cove ::
hehe ivcha iz tvog profila vidim da koristis canon i svjestan sam da kvalitet drugih sonyjevih prozvoda ne odnosi na kvalitet i fotoaparata. btw i ja cu vjerovatno na canon da predjem sada kad budem kupovao opremu

Po meni je to pametno resenje ,pojedini ljudi koje znam presli su sa nikona na canon.
Mani sony pogledaj na TV recimo na nacionalnoj geografiji na fesntv bilo koja sportcka utakmica svi fotkaju sa nikonom ili canonom i to batice njihove opreme su po nekoliko hiljadarki evra ,znaju oni zasto su ta dva brneda najbolja neko ko daje tolike pare sigurno je da se dobro raspita od strane strucnijih ljudi nego sto smo mi ili kupuje iz licnog iskustva.

Pzdrav


I kupuj vise taj aparat Very Happy Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://ivcha.carbonmade.com/
weazel
FS aktivan član
weazel


Broj postova : 68
Na forumu od : 12.02.2010
Godine : 39
Lokacija : Beograd

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime16/2/2010, 03:02

ivcha ::
cove ::
weazel ::
cove ::
pozz ja sam vedran iz tuzle ali trenutno sam u foci radi studija stomatologije slicno kao weazel idem za parama ali i volim taj posao

Kolega na više osnova: stomatologija, fotografija, sony...osim ako ne pređeš u drugi tabor sad pri kupovini Smile

pa poprilicno su me uvjerili da uzmeme nikon ili canon( zbog cijene objektiva) ali definitnivno sam poklonik sony-a mislim da su jako dobra firma pocev od konzola poput playstationa hehe al idemo malo off topic


Ja znam da je bmw dobar auto i za zaljubljenika u bmw on je najbolji ,video sam daa taj isti bmw proizvodi i motore ali sigurno znam da honda hajabusa je bolji motor od bmw dok je bmw auto bolji od honde automobila.


Stvarno smo mnogo otišli u off Wink

Možda da admin izdvoji temu pa da nastavimo sa pričicom?
Nazad na vrh Ići dole
kristina
FS aktivan član
kristina


Broj postova : 68
Na forumu od : 24.01.2010
Godine : 32

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime16/2/2010, 07:57

cove ::
weazel ::
cove ::
pozz ja sam vedran iz tuzle ali trenutno sam u foci radi studija stomatologije slicno kao weazel idem za parama ali i volim taj posao

Kolega na više osnova: stomatologija, fotografija, sony...osim ako ne pređeš u drugi tabor sad pri kupovini Smile

pa poprilicno su me uvjerili da uzmeme nikon ili canon( zbog cijene objektiva) ali definitnivno sam poklonik sony-a mislim da su jako dobra firma pocev od konzola poput playstationa hehe al idemo malo off topic
come to the NIKON side
WE HAVE COOKIES flower afro
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime16/2/2010, 07:58

hehe ovo nesto kao star wars al posto ne znam sta je bolje ne mogu da se odlucim ko je darth veder hehe
Nazad na vrh Ići dole
kristina
FS aktivan član
kristina


Broj postova : 68
Na forumu od : 24.01.2010
Godine : 32

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime16/2/2010, 08:05

cove ::
hehe ovo nesto kao star wars al posto ne znam sta je bolje ne mogu da se odlucim ko je darth veder hehe
ja bi rekla da sam ja, kad se umotam u svoju crnu kapu i sal XD
and again tshhhhhhhhh tshhhhhhhhhhhhhh tshhhhhhhhhhhhh COVE NIKON IS YOUR CHOICE lol! afro
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime16/2/2010, 08:07

pa eto posto je po meni to poprilicno slicno mislim ne moze biti tolika razlika izmedju aparata a tvoje oci su iste boje ko moje onda mozda nikon Razz
Nazad na vrh Ići dole
kristina
FS aktivan član
kristina


Broj postova : 68
Na forumu od : 24.01.2010
Godine : 32

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime16/2/2010, 08:08

cove ::
pa eto posto je po meni to poprilicno slicno mislim ne moze biti tolika razlika izmedju aparata a tvoje oci su iste boje ko moje onda mozda nikon Razz
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
celtic_serb
FS član
celtic_serb


Broj postova : 16
Na forumu od : 27.01.2010
Godine : 32
Lokacija : Paracin

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime23/2/2010, 23:36

Bogdan, '91 iz Paracina, fotografijom se aktivnije bavim vec nekih 4 god (verovali ili ne), ucestvovao na raznim izlozbama, konkursima. .

I kad ste vec kod brendova, NIKON JE ZAKON cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavljanje članova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Predstavljanje
» II godišnja izložba članova “Foto kluba Vršac”

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija forum :: Dobrodošli!-
Skoči na: