Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predstavljanje članova

Ići dole 
+112
Micowiny
Črni Žec
drotos
O.o
Bojan1993
Aleksandra-Alex
SkinHead
vlaves2000
dapokalypto
macak011
djole_
Dax.Kv
Sejn
Бони Ред
Pazuzu
Feno
boocky79
stojkudin
cacko
<3 SRBIJA <3
joker.c
*zeljka..
nikola_knezevic
vanja87
ilmarus
Eskadrila
vladan64
fibonacci
pingvin44
sporty
goldy
ucesnik
sanja
bohoc
rele
Mouse
undead_m0nkey
Cane
nikolanixy
urosch
Dia
junihopop
zare00
Jolex96
lejdi13
salgado
fernina
Milica88
vanja
M.Plasi_Decu
trojanac
Fica_bg
vladmoll
buRago
Keyklop
acko
Skvikn
Nikol@
SKAnnA
kapetanm
nemanja.mirkovic
vzsasa
njaah
Vlada_zvs
gogindzer
Sanya
Radomir83
Damir
*JoJoEmoGirl
serial
coolenough
silvertown photo
Danijela :)
MoMMa
Mladen
Crea
N3mmus
cucuk
nikola.djordjevic
deda
peradeath
kulturna inicijativa
milosh_85
guglman
Beli
GoxY_89
Vladimir
Stelios
Angel
lav96
dozon
Wanja
zzz
fetus
fotoamater.com
FREELANDER
Slobodan
celtic_serb
ivcha
cove
weazel
melanijaf4f
Asteriks
FoxMulder
DeVil
Rammstein
potpuni amater
Dragan
kristina
banished
Brdza
begbie86
116 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime1/9/2010, 10:44

ja tamo odem jednom u mesec dana... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Crea
FS član
Crea


Broj postova : 3
Na forumu od : 01.09.2010
Lokacija : Proxima Centauri, Alpha Centauri, Alpha Centauri A

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime1/9/2010, 10:49

...i ti usred PMS-a ko ja a? Wink

...s obzirom na to da je to konkurentski sajt/forum mozemo da ih pljujemo jel? ...ili glumimo "evropska unija tolerancija" ludilo Wink


Nazad na vrh Ići dole
http://creaphoto.tumblr.com
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime1/9/2010, 11:34

Uvešćemo disciplinu konstruktivnog pljuvanja... Možda jednog dana postane oimpijska disciplina... Samo ne na ovoj temi... Smile clown
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Mladen
FS aktivan član
Mladen


Broj postova : 36
Na forumu od : 20.09.2010
Godine : 45
Lokacija : Beograd

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime20/9/2010, 10:57

Dan, zovem se Mladen, kuckam iz Beograda. Fotografija i dizajn su mi samo hobi. Od toga nema 'leba Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://mladenkesic.wordpress.com
MoMMa
FS član
MoMMa


Broj postova : 11
Na forumu od : 21.09.2010
Godine : 33
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime21/9/2010, 03:42

Cao drugari .... Ja sam MoMMa (Momir) iz okoline NS-a sam .... Ne bavim se profi fotografisanjem (nemam vremena, a i skupo je) ... Kad mi naidje "momenat" uzmem svoj matori Olympus D-54 i fotkam dok ne napravim nesto da mi se svidja .... Pravio sam nedavno sa drugom i dva profesora izložbu i dobro je prošla .... Svidelo se ljudima ... Koga interesuje moze pogledati fotke na mom FB profilu https://www.facebook.com/#!/never.online u albubmu Design by MoMMa ..... Pozz cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Danijela :)
FS član
Danijela :)


Broj postova : 7
Na forumu od : 21.09.2010
Godine : 30

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime21/9/2010, 07:03

Ajde i ja da se predstavim =))
Ja sam Danijela, imam 16(za 8 dana 17 Very Happy ) godina, ne bavim se fotografijom Very Happy Ali kao što reče Momma, "kad naiđe momenat" vadim fotoaparat i slikam dok mi ne otpadne ruka =)).
Obožavam da fotografišem sunce (izlazak, zalazak...)
I tako... =)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.    facebook.com/danijela.lautner
MoMMa
FS član
MoMMa


Broj postova : 11
Na forumu od : 21.09.2010
Godine : 33
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime21/9/2010, 11:47

Dobio sam mail u kojem mi je rečeno da posetim ovu temu kako bi nastavili da me obaveštavate u vezi "Predstavljanja članova" ID kartice ... Hvala
Nazad na vrh Ići dole
silvertown photo
FS član
silvertown photo


Broj postova : 3
Na forumu od : 22.09.2010
Lokacija : Balkan

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime22/9/2010, 09:36

Aloha!

Pozdrav svima na forumu nadam se da cemo se bolje upoznati u buducnosti!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.silvertownphoto.wordpress.com
coolenough
FS hiperaktivan član
coolenough


Broj postova : 105
Na forumu od : 26.09.2010
Godine : 58
Lokacija : Beograd

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime26/9/2010, 10:41

Pozdrav i postovanje svima. Nadam se da ce biti zabave i dobre energije.
P.S. Upoznacemo se valjda vremenom.
Nazad na vrh Ići dole
serial
FS član
serial


Broj postova : 2
Na forumu od : 05.10.2010
Godine : 34
Lokacija : Beograd

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime5/10/2010, 07:30

Pozdrav svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ludomanija.net
*JoJoEmoGirl
FS član
*JoJoEmoGirl


Broj postova : 5
Na forumu od : 15.10.2010

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime15/10/2010, 10:43

Unnnn....Ja sam Jovana.....i imam umetnost slikanja digitalnim foto aparatom(osim ako me neko ne gura xD),i volim prirodu,bla bla bla,slikanje,bla bla bla.....
btw. ja sam emo drago mi je sto sam ovde.. ^^ Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Damir
FS član
Damir


Broj postova : 2
Na forumu od : 23.10.2010
Godine : 41
Lokacija : Ruma

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime23/10/2010, 11:58

Pozdrav ekipo...skont'o sam forum na face profilu jednog clana foruma, pa rekoh 'ajd' da vidim sta se radi. Inace, ne bavim se fotografijom, vise sam u nekakvom dizajn tripu, ali ipak sljakam sa fotografijama i tu i tamo odradim koju manipulaciju......eto, to je to Smile
Nazad na vrh Ići dole
Radomir83
FS član
Radomir83


Broj postova : 9
Na forumu od : 29.10.2010
Lokacija : Nish

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime29/10/2010, 11:41

Pozdrav svima ja sam Radomir , imam 27 god i za fotografiju sam poceo da se interesujem pocetkom 2006 kada sam kupio prvi digitalni foto aparat.Fotografijom se bavim amaterski ali sa velikom zeljom da napredujem.Nadam se da ce mi ovaj forum pomoci u tome.Jos jednom pozdrav svima !
Nazad na vrh Ići dole
Sanya
FS član
Sanya


Broj postova : 5
Na forumu od : 02.11.2010
Godine : 30
Lokacija : Valjevo

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Sanya   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime2/11/2010, 09:41

Hey Smile
Ja sam Sanja, blah, blah ^^ '93.... Valjevo..gimnazija...
Volim fotografiju Very Happy
Volim Japan
Volim Dalia
i josh mnogo toga Smile ^^

ako vas shta zanima pitajte Wink


P.S.
Ne razumem se nesh toliko u fotografiju, al trudim se da citam i citam Smile i mozda cu se uskoro razumeti.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
gogindzer
FS član



Broj postova : 5
Na forumu od : 29.09.2010
Godine : 44
Lokacija : Beograd

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime7/11/2010, 01:39

Cao svima, zovem se Goran, otud i ono logicno gogindzer Smile

Eto, od skora mi se ispunila davna zelja, konacno skupih za D90 Very Happy

Uh, sad je sve totolno drugacije ...

vidimo se... u sekciji "Pomoc pocetnicima ... " Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vlada_zvs
FS aktivan član
Vlada_zvs


Broj postova : 35
Na forumu od : 26.11.2010
Godine : 30
Lokacija : Novi Sad

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime26/11/2010, 08:03

Pozdrav svima! Zovem se Vladimir i iz Novog Sada sam. Imam 17 godina i idem u treci razred srednje graficke skole, odsek fotografija.
Fotkam sa Canonom eos 30D i 28-135mm staklom. I pored fotografije se bavim i dj-ingom,ali ipak je fotografija prva ljubav.

Toliko od mene.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
njaah
FS član
njaah


Broj postova : 1
Na forumu od : 28.12.2010

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime28/12/2010, 00:51

Zdravo,ja sam Dunja
Sto se tice fotografisanja,apsolutni sam pocetnik i zato sam dosla ovde da bih naucila neke stvari od iskusnijih i pametnijih ljudi.Za forum sam saznala sasvim slucajno.
Moj aparat nije bas profesionalan,koristim Sony Cyber-shot,ali je meni sasvim dovoljan.
Pozdrav! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Moderator
Dragan


Broj postova : 161
Na forumu od : 25.01.2010
Lokacija : groblje

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime28/12/2010, 01:22

dobro dosla. Svaki aparat, bilo kakav, je dovoljno dobar da se nauci najvaznije u fotografiji - kompozicija. Znas kako kazu:

"boj ne bije svijetlo oruzje..."

... aaaali u svakom slucaju, lepo je imati nesto sto moze rucno da se podesava Wink
Nazad na vrh Ići dole
vzsasa
FS član



Broj postova : 6
Na forumu od : 03.01.2011

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime3/1/2011, 08:32

Zdravo,
Moje ime je Sasa Veljkovic imam 32 godine. Fotografijom se bavim iskljucivo amaterski. Posedujem kameru Panasonic M7 "nova :-)" iz 90', pored jako dobrog caletovog aparata Mamija starog 20 - 30 godina koji sad i ne radi kako treba i gomile idijota koje sam koristio, zadnjih par godina koristim DCZ 5.8 Prakticu i Canon A590IS.
Moj zivotni moto je: govori tiho i nosi aparat sa sobom... Nikad se ne zna! Smile
Nazad na vrh Ići dole
nemanja.mirkovic
FS veteran
nemanja.mirkovic


Broj postova : 321
Na forumu od : 29.08.2010
Godine : 41
Lokacija : Ivanjica

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime3/1/2011, 08:43

Mene je nesto mrzelo da se predstavlajm ali me Vasa odusevio sa ,,govori tiho i nosi aparat sa sobom", pa je valjda red...

Ja sam Nemanja Mirkovic - odatle nemanja.mirkovic Smile
Imam 28 godina i nasledio sam Canon a-1 od oca i ozbiljnije ga koristim pola godine.
Vidjacemo se jos u rubrici pomoc pocetnicima, ali imam nade i u neke snimke koji jos nisu skenirani...

Ziveli!
Nazad na vrh Ići dole
kapetanm
FS aktivan član



Broj postova : 68
Na forumu od : 16.01.2011

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime16/1/2011, 00:45

Pozdrav svima.
Ja sam Miroslav iz Beograda, zaljubljenik u prirodu , vodu ( otkud i nick ) kao i fotografiju. Nisam u prvoj mladosti, a davno sam se bavio crno belom fotografijom, filmskom. Sad ubrzano učim sve o digitalnoj, malo sam u zakašnjenju jer teško prihvatam novitete. Stoga, ovde sam da upijem sve informacije za početnike i unapred se izvinjavam ako postavljam dosadna i glupa pitanja
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Moderator
Dragan


Broj postova : 161
Na forumu od : 25.01.2010
Lokacija : groblje

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime16/1/2011, 01:19

dobro dosao Wink
Nazad na vrh Ići dole
SKAnnA
FS član
SKAnnA


Broj postova : 4
Na forumu od : 03.02.2011
Godine : 34
Lokacija : Novi Sad/Vranje

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime3/2/2011, 08:16

Oi...eto i mene cyclops
Ja sam Anna iz Vranja,al' sam uvek u Novom Sadu Smile Imam 21 god i studiram grafichko inzenjerstvo i dizajn al vishe sam zaludjena fotografijom. Realno jako sam samokritichna i ne sivdjaju mi se moje fotke,al eto da me i vi kritikujete Rolling Eyes samo napred !!!!!
E da...i sa Edon radionicama imala izlozbu na spensu ( da ne bude nisam rekla ) Wink
toliko od me...ajd' pa pishite
Nazad na vrh Ići dole
Nikol@
FS član
Nikol@


Broj postova : 9
Na forumu od : 05.02.2011
Godine : 40

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime5/2/2011, 10:34

Cao svima, ja sam Nikola iz Kotora, od opreme imam Canon 1000D sa kit objektivom, registrovao sam se najvise iz razloga da steknem nesto znanja da unaprijedim svoje fotke, pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flickr.com/photos/nivovic/
Dragan
Moderator
Dragan


Broj postova : 161
Na forumu od : 25.01.2010
Lokacija : groblje

Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime5/2/2011, 11:33

pozdrav koleginici sa FTN-a Smile I Ansel je bio jako samokritican, pa vidi sta je od njega izaslo Very Happy

pozdrav i tebi Nikol@... Come to the dark side. We have candy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predstavljanje članova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavljanje članova
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Predstavljanje
» II godišnja izložba članova “Foto kluba Vršac”

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija forum :: Dobrodošli!-
Skoči na: