Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pomoc pri kupovini canona eos 20D

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
amater
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 20.07.2010

Pomoc pri kupovini canona eos 20D Empty
PočaljiNaslov: Pomoc pri kupovini canona eos 20D   Pomoc pri kupovini canona eos 20D I_icon_minitime20/7/2010, 21:48

Pozdrav, totalni sam amater. Želim da kupim svoj prvi dslr aparat, imam ponudu Canon EOS 20D za 230evra (verovatno će da spusti i na 200e). Vlasnik kaže da je aparat ispucao 28 000 slika(nažalost ostaje samo da mu verujem na reč pošto nema načina na canonu to da proverim).
Video sam ga spolja je očuvan, ali ne znam da proverim ono "unutra" što je po meni mnooogo važnije.

Šta vi mislite o ovoj ponudi( vredi li te pare) i da li neko može da mi kaže gde mogu da odnesem aparat pre kupovine da mi stručno lice to proveri(neko ko stvarno zna nešto a aparatima, a ne prodavci koji su naučili specifikaciju napamet i samo to ponavljaju). Ne želim da se pravim pametan pri kupovini a onda da se kajem što nisam pitao nekoga za savet.

Hvala unapred svima na pomoći! applause
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Pomoc pri kupovini canona eos 20D Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc pri kupovini canona eos 20D   Pomoc pri kupovini canona eos 20D I_icon_minitime21/7/2010, 00:57


Idi u Pixel Plus, u Mihizovoj 22 na Dorćolu, oni su Canon-ov ovlašćeni servis. Tamo mogu sve da provere.

Što se cene tiče potpuno je OK.

Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Pomoc pri kupovini canona eos 20D Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc pri kupovini canona eos 20D   Pomoc pri kupovini canona eos 20D I_icon_minitime21/7/2010, 03:57

Cena jeste OK, ali prosto ne verujem da je presao 28.000... Jedino da mu je bio drugi aparat. 20d je izasao davne 2004. godine, pa neka je kupljen i 2006., opet mi je to mnogo malo... Jedino ako mu je menjana zavesica, pa je sa novom presao 28.000...

Proveri ti to po preporuci Ljube.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
amater
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 20.07.2010

Pomoc pri kupovini canona eos 20D Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc pri kupovini canona eos 20D   Pomoc pri kupovini canona eos 20D I_icon_minitime21/7/2010, 05:17

Hvala puno. Zadovoljan odgovorom i imam jos jedno... Da li znate koliko se placa ta provera aparata?
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Pomoc pri kupovini canona eos 20D Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc pri kupovini canona eos 20D   Pomoc pri kupovini canona eos 20D I_icon_minitime21/7/2010, 05:23

amater ::
Hvala puno. Zadovoljan odgovorom i imam jos jedno... Da li znate koliko se placa ta provera aparata?

Na žalost, ne. Pozovi ih pa proveri...

http://www.yellowpages.rs/sr/Zabava-i-umetnost/Servisi-foto-opreme/Pixel-plus/profil/80483

Nazad na vrh Ići dole
dule92
FS član



Broj postova : 1
Na forumu od : 29.11.2010

Pomoc pri kupovini canona eos 20D Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc pri kupovini canona eos 20D   Pomoc pri kupovini canona eos 20D I_icon_minitime29/11/2010, 07:34

Sta mozete da mi kazete o Canon A590..............?
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Pomoc pri kupovini canona eos 20D Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc pri kupovini canona eos 20D   Pomoc pri kupovini canona eos 20D I_icon_minitime29/11/2010, 07:53

dule92 ::
Sta mozete da mi kazete o Canon A590..............?

Prvo mala sugestija... više ljudi će da pogleda pitanje i da ti odgovor ako otvoriš novu temu, jer je ova vezana za potpuno drugi tip aparata.

Vezano za A590, nekad je bio solidan kompakt aparat, ali je dosta star model (i zastareo po karakteristikama). Sad možeš da nađeš mnogo bolje aparate u toj klasi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pomoc pri kupovini canona eos 20D Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc pri kupovini canona eos 20D   Pomoc pri kupovini canona eos 20D I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoc pri kupovini canona eos 20D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pomoc pri kupovini!?
» Pomoc pri kupovini !!!
» Canon 550d ili ... pomoc pri kupovini!
» Kupovina Canona 350D
» Info o kupovini

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: