Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koncerti - virtualne panorame

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sokobanja
FS član



Broj postova : 5
Na forumu od : 17.10.2010

Koncerti - virtualne panorame Empty
PočaljiNaslov: Koncerti - virtualne panorame   Koncerti - virtualne panorame I_icon_minitime5/3/2012, 01:51

U 2011. posetio sam veliki broj koncerata i tom prilikom napravio neke uspešne i neke manje uspešne virtualne panorame, neke sa 1.5 m visine, a neke sa 6m visine. U svakom slučaju još se učim i podižem visinu posmatranja. Nadam se da će vam se bar neke dopasti:

Link: Virtualne panorame - Koncerti
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Koncerti - virtualne panorame Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti - virtualne panorame   Koncerti - virtualne panorame I_icon_minitime5/3/2012, 07:32


Priznajem da izgleda impresivno. Aj' za nas dinosauruse malo pojasni postupak pravljenja ovakve panorame. U principu kapiram, ali mi nije jasno kako si uspeo da izbegneš da ti se vide noge. scratch
Nazad na vrh Ići dole
sokobanja
FS član



Broj postova : 5
Na forumu od : 17.10.2010

Koncerti - virtualne panorame Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti - virtualne panorame   Koncerti - virtualne panorame I_icon_minitime5/3/2012, 08:40

Ljuba ::

Priznajem da izgleda impresivno. Aj' za nas dinosauruse malo pojasni postupak pravljenja ovakve panorame. U principu kapiram, ali mi nije jasno kako si uspeo da izbegneš da ti se vide noge. scratch


slika se donja slika koja se zove nadir pa se zalepi umesto stalka

ovde imate video uputstvo: https://www.youtube.com/watch?v=owq7kaXMTTk
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koncerti - virtualne panorame Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti - virtualne panorame   Koncerti - virtualne panorame I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koncerti - virtualne panorame
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Virtualne ture
» Panorame
» Panorame.
» digitalne panorame
» ''Urbanizacija'' - panorame (dzonihsv)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Koncertna i klubska fotografija-
Skoči na: