Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 gde razvijati u beogradu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zoltan
FS član
zoltan


Broj postova : 6
Na forumu od : 17.09.2011
Godine : 50
Lokacija : Beograd

gde razvijati u beogradu Empty
PočaljiNaslov: gde razvijati u beogradu   gde razvijati u beogradu I_icon_minitime17/9/2011, 02:26

Ispucavam dosta crno belih filmova, a nemam ni opremu ni znanje da ih sam razvijam (za sada), pa me interesuje kakve su vase preporuke gde je najbolje odneti filmove na razvijanje, samo negativi bez printova. U pitanju su razni filmovi, kako sta nadjem, od Ilforda pan 100 do kodaka 400. Ja sam do sada razvijao u foto nikolasevicu, ugao njegoseve i ivana milutinovica, ali dobio sam dosta fleka i svega po negativima.
Nazad na vrh Ići dole
nikolaa
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 04.08.2011

gde razvijati u beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: gde razvijati u beogradu   gde razvijati u beogradu I_icon_minitime1/10/2011, 12:14

u bg elite foto ( tc staklenac), ili kod cika Mise na zelenjaku, mislim da je drugi red sa desne srtane poslednja tezga sa aparatima i objektivima,
poz
Nazad na vrh Ići dole
vladan64
FS član



Broj postova : 4
Na forumu od : 17.11.2011

gde razvijati u beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: gde razvijati u beogradu   gde razvijati u beogradu I_icon_minitime17/11/2011, 11:04

Imao sam odlicna iskustva sa Nikolasevicem u Njegosevoj 54, a sada posto sam razvijam crno belu, kod njega razvijam kolor
Nazad na vrh Ići dole
vladan64
FS član



Broj postova : 4
Na forumu od : 17.11.2011

gde razvijati u beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: gde razvijati u beogradu   gde razvijati u beogradu I_icon_minitime17/11/2011, 11:07

Izvini, nisam procitao tvo post do kraja pa sam ti dao informaciju koju si vec imao. Bas sam zacudjen tvojim iskustvom s obzirom na Goranov profesionalizam. Ja sa njim imam izuzetnu saradnju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





gde razvijati u beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: gde razvijati u beogradu   gde razvijati u beogradu I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
gde razvijati u beogradu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izrada kvalitetnih printova u Beogradu?
» 49. Međunarodni salon automobila u Beogradu
» Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Analogno ćoše-
Skoči na: