Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 učim se lagano

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
nikolanixy
FS član



Broj postova : 7
Na forumu od : 04.08.2011

učim se lagano Empty
PočaljiNaslov: učim se lagano   učim se lagano I_icon_minitime15/8/2011, 14:03

evo su neke moje početničke fotografije pa su mi komentari veoma dobro došli i saveti i da treba mi neki program za otklanjanje šuma i još neki foto programi koje vi preporučujete ovo su uglavnom fotke kako je ispalo iz objektiva a ima i malo doteranih uočićete sami
[img]učim se lagano Dscf02192.th[/img]
[img]učim se lagano Dscf0222j.th[/img]
[img]učim se lagano Joliavodenica.th[/img]
[img]učim se lagano Bmwdscf1926.th[/img]
[img]učim se lagano Esmadscf1798.th[/img]
[img]učim se lagano Jezerodscf1800.th[/img][img]učim se lagano Tyuningclubdscf2094.th[/img][img]učim se lagano Breaja.th[/img][img]učim se lagano Vatradscf2161.th[/img][img]učim se lagano Slapdscf1849.th[/img][img]učim se lagano Dscf0468e.th[/img][img]učim se lagano Dscf0589fhdr.th[/img][img]učim se lagano Gladiola.th[/img]
Nazad na vrh Ići dole
baron
FS član



Broj postova : 4
Na forumu od : 22.08.2011

učim se lagano Empty
PočaljiNaslov: Re: učim se lagano   učim se lagano I_icon_minitime22/8/2011, 12:39

Sto se tice programa za koje si postavio pitanje, PHOTOSHOP i to je to, otvara bezbroj mogucnosti ali i trazi ogromno znanje, postoji mnogo pisanih tutorijala na srpskom u kome su lepo objasnjene stvari imoze mnogo da se nauci, a postoje i brdo video tutorijala naravno... Ako te zanimaju tutorijali na srpskom javi mi se u inbox pa ti mogu poslati nesto od toga sto imam na kompu! Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
 
učim se lagano
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: