Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Savet za kupovinu foto preparata :D

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
micairvas
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 04.07.2011

Savet za kupovinu foto preparata :D Empty
PočaljiNaslov: Savet za kupovinu foto preparata :D   Savet za kupovinu foto preparata :D I_icon_minitime4/7/2011, 20:37

Postovani forumasi, molim za pomoc.

Koleginica planira da kupi digitalni aparat do 10.000 din. Da li mozete da date preporuku sta je trenutno best buy za ovaj novac. Aparat bi se koristio za standardne-osnovne stvari - letovanje, proslave i druga opste narodna veselja. Bitno da je sto je moguce kvalitetnije sklepan kako bi preziveo par godina i da daje koliko-toliko ok slike za ulozeni novac.

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
fetus
Moderator
fetus


Broj postova : 769
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 50
Lokacija : novi sad

Savet za kupovinu foto preparata :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za kupovinu foto preparata :D   Savet za kupovinu foto preparata :D I_icon_minitime4/7/2011, 21:17

nemam licna iskustva sa ovim aparatom,ali drugar ga je uzeo i prezadovoljan je

http://www.comtradeshop.com/Pages/Products.aspx?c=NA==&sc=DIG+APARAT&pid=TjQyOTkzOTI=&page=4

ono sto se meni dopada je da ima dobar siroki i solidan tele zum.ono sto ne valja je da je 13000 a ne 10000,ali mislim da se isplati.

nadam se da sam pomogao
Nazad na vrh Ići dole
micairvas
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 04.07.2011

Savet za kupovinu foto preparata :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za kupovinu foto preparata :D   Savet za kupovinu foto preparata :D I_icon_minitime4/7/2011, 21:25

Hvala na savetu, taj izgleda ok, ali to je 13.000 din, jel ima nesto do 10.000 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
fetus
Moderator
fetus


Broj postova : 769
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 50
Lokacija : novi sad

Savet za kupovinu foto preparata :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za kupovinu foto preparata :D   Savet za kupovinu foto preparata :D I_icon_minitime4/7/2011, 23:17

ima,ali za 3000 kontam da se ne isplati.u mom slucaju uvek se nadje koja hiljada vise.
pregledaj taj sajt sto sam poslao,kontam da su cene ok
Nazad na vrh Ići dole
micairvas
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 04.07.2011

Savet za kupovinu foto preparata :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za kupovinu foto preparata :D   Savet za kupovinu foto preparata :D I_icon_minitime5/7/2011, 02:41

Ok, Thx.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Savet za kupovinu foto preparata :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet za kupovinu foto preparata :D   Savet za kupovinu foto preparata :D I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Savet za kupovinu foto preparata :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Potreban savet za kupovinu fotoaparata.
» Saveti za kupovinu polovnog DSLR-a
» savet
» potreban savet
» savet

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: