Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Novogodišnja smrznuta serija

Ići dole 
+4
FoxMulder
nemanja.mirkovic
unique93
DeVil
8 posters
AutorPoruka
DeVil
Moderator
DeVil


Broj postova : 234
Na forumu od : 27.01.2010
Godine : 45
Lokacija : Semendria

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime30/12/2010, 22:44

1.Novogodišnja smrznuta serija Ful800




2.Novogodišnja smrznuta serija 800-12




3.Novogodišnja smrznuta serija Full800-1




4.Novogodišnja smrznuta serija 800u-1




5.Novogodišnja smrznuta serija Full3800
Nazad na vrh Ići dole
http://predragpetkovic.daportfolio.com
unique93
FS hiperaktivan član
unique93


Broj postova : 151
Na forumu od : 26.09.2010
Godine : 31
Lokacija : obrenovac

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime30/12/2010, 23:33

kad porastem, bicu DeVil cheers
svaka cast, prelepe fotke flower
Nazad na vrh Ići dole
nemanja.mirkovic
FS veteran
nemanja.mirkovic


Broj postova : 321
Na forumu od : 29.08.2010
Godine : 41
Lokacija : Ivanjica

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime30/12/2010, 23:44

applause

Malo previse sam se uneo u cetvorku i imam utisak kao da je zaledjen neki nasmejani plisani meda!!!
Petica isto, samo gleda na dole Smile
Nazad na vrh Ići dole
FoxMulder
FS aktivan član
FoxMulder


Broj postova : 47
Na forumu od : 15.01.2010
Godine : 49
Lokacija : Nis

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime31/12/2010, 00:10

bravo za seriju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nasadeca.forumi.biz
dzonihsv
Moderator
dzonihsv


Broj postova : 266
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 34
Lokacija : L.S.D.

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime31/12/2010, 01:03

Odvaljivanje. applause
Nazad na vrh Ići dole
http://www.panoramio.com/user/dzonihsv
DeVil
Moderator
DeVil


Broj postova : 234
Na forumu od : 27.01.2010
Godine : 45
Lokacija : Semendria

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime31/12/2010, 01:14

Hvala svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://predragpetkovic.daportfolio.com
Dragan
Moderator
Dragan


Broj postova : 161
Na forumu od : 25.01.2010
Lokacija : groblje

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime31/12/2010, 03:44

dobre.

sme li se znati, kako pakujes pozadinu? Prosto mi je neverovatno da ti se uvek potrefi neki lep cvet ili tako neka odgovarajuca boja Smile
Nazad na vrh Ići dole
DeVil
Moderator
DeVil


Broj postova : 234
Na forumu od : 27.01.2010
Godine : 45
Lokacija : Semendria

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime31/12/2010, 05:14

Naravno da je teško naći takav momenat u prirodi. Kada nađem neku interesantnu kap iza nje stavim cvetić i onda fotkam Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://predragpetkovic.daportfolio.com
Cortex
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 30.10.2011

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime31/10/2011, 00:34

Choveche bozhiji...

Svaka ali svaka chast, zanemeh! applause

Ko da gledam Microcosmos Very Happy secate se tog chudesnog filma...
Nazad na vrh Ići dole
DeVil
Moderator
DeVil


Broj postova : 234
Na forumu od : 27.01.2010
Godine : 45
Lokacija : Semendria

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime31/10/2011, 02:09

Hvala Cortex Smile

I mene je baš to privuklo da radim makro fotografiju. Skoro redovno se dešava da se oduševim novootkrivenim stvarima. Ovo su stvari koje nisu vidljive golim okom ili ih jednostavno uopšte i ne primećujemo, stalno su nam pred nosom, a prelepe su (nekada i veoma gadne) i uvek interesantne za gledanje.
Često dobijam pitanja da li ima novca u ovome što radim i moram da kažem da do sada nisam zaradio ni jednu paru, a iskreno se i ne trudim. Ovo radim iz čistog zadovoljstva i drago mi je da se i Vama (gledaocima) sviđa, zato i postavljam ove fotke - da ih podelim sa Vama Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://predragpetkovic.daportfolio.com
Cortex
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 30.10.2011

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime31/10/2011, 19:45

Nema na chemu druzhe.
Molim te nastavi da delish s nama svoje radove ovako nesebichno, jer zaista se radi o pravom pravcatom blagu!
Ja sam potpuni pochetnik u fotografiji ali nekako me vuche da radim makro crno-belu fotografiju, to bih za sad najvishe voleo. Tek naknadno cu se raspitati shta je potrebno od opreme i sl, aparat koji sada posedujem nikako nije za to.

Inache, sem toga shto mi je izgled ovog foruma nekako prilichno odbojan i nepregledan [izvinite ljudi just being honest here] mislim da je forum fenomenalan! Nisam neshto osoboa koja visi na raznoraznim forumima, ali koliko sam uspeo da primetim na mnogima ne vlada ni najosnovnije kucno vaspitanje a kamo li da se nekome pomogne i taj neko usmeri i sl, dok na ovom forumu diskusija najchesce izgleda kao na nekom stranom, ozbiljnom forumu. Bravo!
Nazad na vrh Ići dole
DeVil
Moderator
DeVil


Broj postova : 234
Na forumu od : 27.01.2010
Godine : 45
Lokacija : Semendria

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime1/11/2011, 01:50

Nadam se da si mislio da te privlači makro fotografija kao i crno-bela, a ne makro-crno-bela jer je to veoma loša kombinacija osim ako ne odgovara atmosferi. Ja sam samo jednu seriju makro fotografija napravio u crno-beloj tehnici jer je odgovarala mračnoj atmosferi. Ineče, to je jedna od prvih serija koje sam napravio i jedina crno-bela (bez ikakvog predznanja) Smile


Novogodišnja smrznuta serija Rtve




Novogodišnja smrznuta serija Rtva




Novogodišnja smrznuta serija Rtva1
Nazad na vrh Ići dole
http://predragpetkovic.daportfolio.com
ogligorijević
FS član
ogligorijević


Broj postova : 20
Na forumu od : 26.04.2011
Godine : 25
Lokacija : Nis

Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime1/2/2012, 11:04

3. slika je po meni naj lepsa..!! Svaka cast sve su extra..! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novogodišnja smrznuta serija Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodišnja smrznuta serija   Novogodišnja smrznuta serija I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novogodišnja smrznuta serija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gradske priče
» Trotinet i druge price
» Ledena serija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Macro-
Skoči na: