Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moji portreti - Pavle Randjelovic

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pavle Randjelovic
FS član



Broj postova : 24
Na forumu od : 19.03.2011
Godine : 30
Lokacija : Nis

Moji portreti - Pavle Randjelovic Empty
PočaljiNaslov: Moji portreti - Pavle Randjelovic   Moji portreti - Pavle Randjelovic I_icon_minitime19/3/2011, 00:41

Pozdrav ljudi!
Ja sam Pavle Randjelovic iz Nisa, pocetnik sam sto se tice fotografije.
Ovde cu da kacim neke svoje portrete - komentari, predlozi, sugestije - izvolte Very Happy

Moji portreti - Pavle Randjelovic 169039_1574076391691_1229007107_31259943_4506510_n

Ovo je slikano u hemijskoj laboratoriji, nemojte mnogo da obracate paznju na pozadinu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pavle Randjelovic
FS član



Broj postova : 24
Na forumu od : 19.03.2011
Godine : 30
Lokacija : Nis

Moji portreti - Pavle Randjelovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji portreti - Pavle Randjelovic   Moji portreti - Pavle Randjelovic I_icon_minitime19/3/2011, 00:55

Moji portreti - Pavle Randjelovic 182710_1603083156842_1229007107_31309095_5067801_n
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Moji portreti - Pavle Randjelovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji portreti - Pavle Randjelovic   Moji portreti - Pavle Randjelovic I_icon_minitime19/3/2011, 01:09

Pozdrav Pavle i dobrodošao na forum.

Da budem iskren, loše ti je ovo... Pozadina kod portreta je bitna jer je ona tu da upotpuni priču. Ako si već bio prinuđen da fotografišeš ovo u laboratoriji, možda bi dobra ideja bila da devojka nosi beli mantil ili nešto što bi se uklopilo u atmosferu. Upotreba direktnog blica je dovela do toga da model bude presvetao u odnosu na pozadinu, blic je "ubio" sve senke i detalje na marami, licu... Izbegavaj direktni blic kad god možeš. Devojka je jako lepa i zahvalna za portretisanje, ali je na ovoj fotografiji previše nagnuta u nazad, što proizvodi utisak da je fotografija neuravnotežena.

Moj savet je da za početak što više gledaš fotografije drugih fotografa. Internet je nepresušan izvor informacija i možeš dosta da naučiš. Svaku kritiku i svaku pohvalu uzmi u obzir, ali je primi sa rezervom i razmišljaj svojom glavom.

Samo napred i postavi i druge radove.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Moji portreti - Pavle Randjelovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji portreti - Pavle Randjelovic   Moji portreti - Pavle Randjelovic I_icon_minitime19/3/2011, 01:11

Ova druga fotografija je dosta, dosta bolja... Jedino izbegavaj ovoliki potpis na fotografijama. Gledaj ako već moraš da stavljaš potpis da bude diskretniji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Sponsored content





Moji portreti - Pavle Randjelovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji portreti - Pavle Randjelovic   Moji portreti - Pavle Randjelovic I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moji portreti - Pavle Randjelovic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PLANINARSKA FOTOGRAFIJA by Pavle Randjelovic
» portreti
» portreti
» Portreti
» Pocetnicki portreti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Portreti-
Skoči na: