Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Panorama poplave

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
snikol
FS član



Broj postova : 9
Na forumu od : 25.12.2010

Panorama poplave Empty
PočaljiNaslov: Panorama poplave   Panorama poplave I_icon_minitime17/3/2011, 08:49

POPLAVA



Panorama poplave Savapo10
Nazad na vrh Ići dole
dzonihsv
Moderator
dzonihsv


Broj postova : 266
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 34
Lokacija : L.S.D.

Panorama poplave Empty
PočaljiNaslov: Re: Panorama poplave   Panorama poplave I_icon_minitime17/3/2011, 10:24

Ne znam kako je kod drugih, ali meni se ova panorama sa imageshack-a učitava prilično dugo (4mbit/s) konekcija. Moj savet/predlog ti je da fotke postavljaš na druga mesta, tipa flickr, photobucket... a za fotke velike rezolucije možeš koristiti www.picturepush.com/upa (ovo 'upa' na kraju linka je da bi mogao kao anonimus da postaviš fotku, bez registracije).

Takođe, sledeći put kad postavljaš fotku, daj joj neki konkretniji naziv (tipa 'Panorama poplave' i slično jer ljudi neće mnogo da zalaze u teme koje imaju neodređeni naziv.

Hvala.

A što se tiče fotke (kad je napokon učitah), ne mogu reći da mi se ne sviđa, štaviše prava panorama. Samo, imam jedan savet, kad cepaš tako široke panorame, okreni aparat za 90 stepeni i onda fotkaj. Dobićeš širi kadar gore i dole, bolje finalni rad izgleda.

Uzdravlje.

PS: Takođe, ovu fotku si mogao postaviti u 'Ulična i urbana fotografija' sekciji. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.panoramio.com/user/dzonihsv
fetus
Moderator
fetus


Broj postova : 769
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 50
Lokacija : novi sad

Panorama poplave Empty
PočaljiNaslov: Re: Panorama poplave   Panorama poplave I_icon_minitime17/3/2011, 23:59

ja ne vidim fotku,a ako je spajana od vise komada,moze i u digitalne panorame
Nazad na vrh Ići dole
snikol
FS član



Broj postova : 9
Na forumu od : 25.12.2010

Panorama poplave Empty
PočaljiNaslov: Re: Panorama poplave   Panorama poplave I_icon_minitime20/3/2011, 23:48

Hvala lepo ne savetima.
Ja se još uvek loše snalazim sa kačenjem fotografija, pokušaću sledeći put po Vašim savetima.
Srdačan pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Panorama poplave Empty
PočaljiNaslov: Re: Panorama poplave   Panorama poplave I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Panorama poplave
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Panorama poplave
» panorama
» hdr panorama
» panorama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Nekategorizovane fotografije-
Skoči na: