Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 pocetnik moli za kritike i za po koji savet

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
guglman
FS član



Broj postova : 14
Na forumu od : 06.06.2010

pocetnik moli za kritike i za po koji savet Empty
PočaljiNaslov: pocetnik moli za kritike i za po koji savet   pocetnik moli za kritike i za po koji savet I_icon_minitime6/6/2010, 06:51

[img]pocetnik moli za kritike i za po koji savet Dsc03713[/img][img]pocetnik moli za kritike i za po koji savet Dsc03812[/img][img]pocetnik moli za kritike i za po koji savet Dsc03813[/img]
Nazad na vrh Ići dole
guglman
FS član



Broj postova : 14
Na forumu od : 06.06.2010

pocetnik moli za kritike i za po koji savet Empty
PočaljiNaslov: Re: pocetnik moli za kritike i za po koji savet   pocetnik moli za kritike i za po koji savet I_icon_minitime6/6/2010, 07:02

Nov sam u ovome pa me interesuje bilo sta to mi moze pomoci za dalje,unapred hvala! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

pocetnik moli za kritike i za po koji savet Empty
PočaljiNaslov: Re: pocetnik moli za kritike i za po koji savet   pocetnik moli za kritike i za po koji savet I_icon_minitime10/6/2010, 04:42

Iako nisam ljubitelj pejzaža, prvi je sasvim dobar, drugi mi je za razliku od prvog mnogo manje zanimljiv, možda si trebao da probaš neki drugi ugao snimanja, jednostavno nema konkretnog objekta interesovanja na fotografiji. Kod trećeg bi trebalo ispraviti horizont i malo prosvetliti donji deo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
guglman
FS član



Broj postova : 14
Na forumu od : 06.06.2010

pocetnik moli za kritike i za po koji savet Empty
PočaljiNaslov: Re: pocetnik moli za kritike i za po koji savet   pocetnik moli za kritike i za po koji savet I_icon_minitime10/6/2010, 23:29

Hvala na savetima,mnogo mi znaci da znam na cega da obratim paznju da sledeci put ne bih pravio istu gresku,probacu da ispravim stvari na trecoj slici!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pocetnik moli za kritike i za po koji savet Empty
PočaljiNaslov: Re: pocetnik moli za kritike i za po koji savet   pocetnik moli za kritike i za po koji savet I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pocetnik moli za kritike i za po koji savet
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kritike iskusnih
» Kritike su pozeljne...
» trebam kritike nov sam u ovome
» Kritike i saveti za postavljene fotografije
» Prvi film...molio bih za komentare i kritike....hvala

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: