Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije?

Ići dole 
2 posters

Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije?
da
Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? I_vote_lcap21%Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? I_vote_rcap
 21% [ 6 ]
ne
Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? I_vote_lcap62%Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? I_vote_rcap
 62% [ 18 ]
nisam, ali planiram...
Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? I_vote_lcap17%Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? I_vote_rcap
 17% [ 5 ]
Ukupno Glasova : 29
 

AutorPoruka
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije?   Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? I_icon_minitime14/3/2010, 13:35

Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? Ukoliko jeste, napišite koji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Slobodan
FS aktivan član
Slobodan


Broj postova : 64
Na forumu od : 24.02.2010
Godine : 38
Lokacija : Vlasotince

Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije?   Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? I_icon_minitime31/3/2010, 05:08

begbie86 ::
Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije? Ukoliko jeste, napišite koji.

nije kurs ali u skoli sam imao predmet fotografiju u umetnickoj (graficki dizajn)
cetiri godine predavao mi je profesor peja iz nisa dobar profesor ,secam se prvog casa kada smo sa kartonima na kojima je bijo izrezan kvadrat trcali po dvorstu skole hvatali i ucili sta je kadar :)tada su taze izasli digitalci secam se tada sam imao hewlett packard ciglu od aparata 2x digitalni zoom 1mpx ludilo od aparata smesno mi je na sta sam se tad odusevijo
Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste nekada u životu pohađali neki kurs fotografije?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Help! Kurs fotografije?
» Neki drugi Nis
» neki pejsazi
» Teorija fotografije
» Neki moji macroi...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografske diskusije-
Skoči na: