PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Share | 

when was the last time u did something for the first time? novaaa sam skroz :)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Kejti
FS član

Broj postova : 8
Na forumu od : 04.04.2010
Godine : 25

PočaljiNaslov: when was the last time u did something for the first time? novaaa sam skroz :)   5/4/2010, 06:44

Nazad na vrh Ići dole
fetus
Moderator

Broj postova : 769
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 42

PočaljiNaslov: Re: when was the last time u did something for the first time? novaaa sam skroz :)   5/4/2010, 20:55

pravi pocetnicki motivi, sto je ok. nisu ni tako lose, kakvih sam se sve nagledao. pa kao i svim pocetnicima, savet je samo radi sto vise, gledaj sto vise fotki, i citaj gde god da nadjes nesto o fotografiji. videces i sama da napredak sledi.
Nazad na vrh Ići dole
Kejti
FS član

Broj postova : 8
Na forumu od : 04.04.2010
Godine : 25

PočaljiNaslov: Re: when was the last time u did something for the first time? novaaa sam skroz :)   6/4/2010, 00:27

fetus ::
pravi pocetnicki motivi, sto je ok. nisu ni tako lose, kakvih sam se sve nagledao. pa kao i svim pocetnicima, savet je samo radi sto vise, gledaj sto vise fotki, i citaj gde god da nadjes nesto o fotografiji. videces i sama da napredak sledi.

hehehe Smile hvala sto si ih odgledao bar Smile i hvala na savetima!
Nazad na vrh Ići dole
marko604
FS član

Broj postova : 3
Na forumu od : 28.03.2010

PočaljiNaslov: Re: when was the last time u did something for the first time? novaaa sam skroz :)   9/4/2010, 06:37

Ova fotka na avataru je npr ekstra. Gledaj sta fotkas, nemoj samo da skljocas (mada ni to nije lose kao ucenje), pokusaj da zamislis fotku pre nego li kliknes.. Nek ima neki smisao fotografija. I sto kaze drug fetus, citaj i gledaj druge radove
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: when was the last time u did something for the first time? novaaa sam skroz :)   Danas u 07:29

Nazad na vrh Ići dole

when was the last time u did something for the first time? novaaa sam skroz :)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: