Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 trebam kritike nov sam u ovome

Ići dole 
+5
kristina
Rori
ivcha
begbie86
cove
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime1/2/2010, 01:07

trebam kritike nov sam u ovome Img0757f

trebam kritike nov sam u ovome Img0752m

trebam kritike nov sam u ovome Img0735h


Poslednji put izmenio cove dana 1/2/2010, 02:09, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime1/2/2010, 01:09

nije mi jasno zasto ne prikazuje fotke ako moze neka pomoc
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime1/2/2010, 01:54

cove ::
nije mi jasno zasto ne prikazuje fotke ako moze neka pomoc

Druže, fotografije se ne vide zato što si kopirao linkove iz zaglavlja browser-a, a ne sa fotografije. Sledeći put klikni desnim klikom tačno na fotografiju, i idi na Copy Image Adress. Taj link ubaci i videće se fotografije. Ispraviću ja sada da bi se prikazale fotografije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime1/2/2010, 02:04

begbie86 ::
cove ::
nije mi jasno zasto ne prikazuje fotke ako moze neka pomoc

Druže, fotografije se ne vide zato što si kopirao linkove iz zaglavlja browser-a, a ne sa fotografije. Sledeći put klikni desnim klikom tačno na fotografiju, i idi na Copy Image Adress. Taj link ubaci i videće se fotografije. Ispraviću ja sada da bi se prikazale fotografije.

Hvala evo uspio sam
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime1/2/2010, 02:14

tobogan" border="0" alt=""/>

gataway one " border="0" alt=""/>

zica " border="0" alt=""/>
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 04:18

Pozdrav cove! Fotografije ti ne deluju uopšte početnički, čak šta više, izdvojio bih tri koje smatram stvarno odličnim, to su 2., 4. i 6.

6. mi je favorit. Ono što bih kod ostalih mogao da ti predložim je da kod 1. fotografije isečeš malo gornji deo, tj. nebo, jer je prazan prostor i odvlači pažnju, i kod 3. fotke da malo skratiš sa donje i desne strane, da bi model postavio tačno na 2/3 fotografije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 04:22

begbie86 ::
Pozdrav cove! Fotografije ti ne deluju uopšte početnički, čak šta više, izdvojio bih tri koje smatram stvarno odličnim, to su 2., 4. i 6.

6. mi je favorit. Ono što bih kod ostalih mogao da ti predložim je da kod 1. fotografije isečeš malo gornji deo, tj. nebo, jer je prazan prostor i odvlači pažnju, i kod 3. fotke da malo skratiš sa donje i desne strane, da bi model postavio tačno na 2/3 fotografije.

hvala mnogo pocetnik sam poceo sam se bavit fotografijom prije neka 3-4 mjeseca ali nemam opremu jos uvijek nikakvu sem obicnog digitalca koji je vise automatski tako da ne mogu bas da uradim sto zelim. jos jednom hvala na savjetima
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 04:25

cove ::


hvala mnogo pocetnik sam poceo sam se bavit fotografijom prije neka 3-4 mjeseca ali nemam opremu jos uvijek nikakvu sem obicnog digitalca koji je vise automatski tako da ne mogu bas da uradim sto zelim. jos jednom hvala na savjetima

Heh, ne znam da li znaš onu narodnu: "Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka"... Smile

Doći će oprema, kad tad, bitno je da si, koliko vidim, već savladao osnovna pravila kompozicije i kadriranja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 04:38

begbie86 ::
cove ::


hvala mnogo pocetnik sam poceo sam se bavit fotografijom prije neka 3-4 mjeseca ali nemam opremu jos uvijek nikakvu sem obicnog digitalca koji je vise automatski tako da ne mogu bas da uradim sto zelim. jos jednom hvala na savjetima

Heh, ne znam da li znaš onu narodnu: "Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka"... Smile

Doći će oprema, kad tad, bitno je da si, koliko vidim, već savladao osnovna pravila kompozicije i kadriranja.

pa pokusao sam malo da citam da se obrazujem ali vise radim po nekom sobstvenom osjecanju
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 04:44

cove ::

pa pokusao sam malo da citam da se obrazujem ali vise radim po nekom sobstvenom osjecanju

Samo napred, knjige su tu samo da te usmere, vežba i rad su glavni faktori...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
ivcha
Moderator
ivcha


Broj postova : 137
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 40
Lokacija : Nis\Naissus\Vilin grad

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 06:34

begbie86 ::
cove ::


hvala mnogo pocetnik sam poceo sam se bavit fotografijom prije neka 3-4 mjeseca ali nemam opremu jos uvijek nikakvu sem obicnog digitalca koji je vise automatski tako da ne mogu bas da uradim sto zelim. jos jednom hvala na savjetima

Heh, ne znam da li znaš onu narodnu: "Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka"... Smile

Doći će oprema, kad tad, bitno je da si, koliko vidim, već savladao osnovna pravila kompozicije i kadriranja.


gledanje tudjih fotografija,vec proslavljenih fotografa je majka za ucenje pored toga i najbolji nacin za stvaranje ideja.Ove tvoje fotografije nimalo ne izgledaju bezveze sto vise super su kadrirane i obrada je ok.Za aparat ne brini najbolje resenje trenutno ti je da kupis neki polovan prosumer aparat tu su do 200e polovni I najdalje putovanje pocinje prvim korakom !
Nazad na vrh Ići dole
http://ivcha.carbonmade.com/
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 06:36

ivcha ::
begbie86 ::
cove ::


hvala mnogo pocetnik sam poceo sam se bavit fotografijom prije neka 3-4 mjeseca ali nemam opremu jos uvijek nikakvu sem obicnog digitalca koji je vise automatski tako da ne mogu bas da uradim sto zelim. jos jednom hvala na savjetima

Heh, ne znam da li znaš onu narodnu: "Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka"... Smile

Doći će oprema, kad tad, bitno je da si, koliko vidim, već savladao osnovna pravila kompozicije i kadriranja.


gledanje tudjih fotografija,vec proslavljenih fotografa je majka za ucenje pored toga i najbolji nacin za stvaranje ideja.Ove tvoje fotografije nimalo ne izgledaju bezveze sto vise super su kadrirane i obrada je ok.Za aparat ne brini najbolje resenje trenutno ti je da kupis neki polovan prosumer aparat tu su do 200e polovni I najdalje putovanje pocinje prvim korakom !

hvala na podrsci pa evo skoro sam ustedio sam za jedan sony dslr pa bi trebao uskoro da se ponovim
Nazad na vrh Ići dole
ivcha
Moderator
ivcha


Broj postova : 137
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 40
Lokacija : Nis\Naissus\Vilin grad

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 07:01

cove ::
ivcha ::
begbie86 ::
cove ::


hvala mnogo pocetnik sam poceo sam se bavit fotografijom prije neka 3-4 mjeseca ali nemam opremu jos uvijek nikakvu sem obicnog digitalca koji je vise automatski tako da ne mogu bas da uradim sto zelim. jos jednom hvala na savjetima

Heh, ne znam da li znaš onu narodnu: "Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka"... Smile

Doći će oprema, kad tad, bitno je da si, koliko vidim, već savladao osnovna pravila kompozicije i kadriranja.


gledanje tudjih fotografija,vec proslavljenih fotografa je majka za ucenje pored toga i najbolji nacin za stvaranje ideja.Ove tvoje fotografije nimalo ne izgledaju bezveze sto vise super su kadrirane i obrada je ok.Za aparat ne brini najbolje resenje trenutno ti je da kupis neki polovan prosumer aparat tu su do 200e polovni I najdalje putovanje pocinje prvim korakom !

hvala na podrsci pa evo skoro sam ustedio sam za jedan sony dslr pa bi trebao uskoro da se ponovim
Nisam ja bas za sony podegni pitanje na forum o tome koj aparat da uzmes i koliko mozes da odvojis para pa vidi sta ce ko da kaze samo nemoj da zuris sa kupovinom !
Nazad na vrh Ići dole
http://ivcha.carbonmade.com/
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 09:37

trebam kritike nov sam u ovome 4310240194_787e926f8d

trg slobode

my mum" border="0" alt=""/>

evo jos neke
Nazad na vrh Ići dole
Rori
FS član
Rori


Broj postova : 28
Na forumu od : 26.01.2010
Lokacija : Beograd

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 10:11

Pozdrav! Mnogo mi se dopadaju tvoje fotografije Smile Samo naprijed.
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime2/2/2010, 10:13

Rori ::
Pozdrav! Mnogo mi se dopadaju tvoje fotografije Smile Samo naprijed.

hvala i ja sam pregledao tvoje ali vec cu tamo da ostavim komentar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime3/2/2010, 04:07

Rori ::
Pozdrav! Mnogo mi se dopadaju tvoje fotografije Smile Samo

naprijed.
trebam kritike nov sam u ovome 610


evo jos nesto novo
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime4/2/2010, 15:09

trebam kritike nov sam u ovome Dsc04010
Nazad na vrh Ići dole
kristina
FS aktivan član
kristina


Broj postova : 68
Na forumu od : 24.01.2010
Godine : 32

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime5/2/2010, 10:17

konacno docekah da vidim foke iz nekog razloga ih nisam videla....i sad su se konacno pojavile, fine su, moj favorit su refleksija i bodljikava zica applause
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime5/2/2010, 10:19

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Brdza
FS aktivan član
Brdza


Broj postova : 49
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 39
Lokacija : Beograd

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime6/2/2010, 09:40

Prva je ok mada po mom monitoru ima ljibicastog tona. Ne znam kakvu si obradu koristio.
Druga mi se svidja al mislim da bi bilo bolje ako bi cizme stajale u dajljem delu fotke odnso da su jos desno. Treca je ok al takodje mislim da, ako je akcenat na coveku, treba da bude blizi a ovako mu se glava stapa sa vagonom.
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime6/2/2010, 22:44

Brdza ::
Prva je ok mada po mom monitoru ima ljibicastog tona. Ne znam kakvu si obradu koristio.
Druga mi se svidja al mislim da bi bilo bolje ako bi cizme stajale u dajljem delu fotke odnso da su jos desno. Treca je ok al takodje mislim da, ako je akcenat na coveku, treba da bude blizi a ovako mu se glava stapa sa vagonom.

hvala na kritikama dat cu sve od sebe da u narednim fotografijama popravim te greske
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: setnja kroz tuzlu   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime14/2/2010, 12:19

trebam kritike nov sam u ovome 4357820634_9c43fb9094

trebam kritike nov sam u ovome 4357806436_1994233ae0

trebam kritike nov sam u ovome 4357051379_62a311f03b

trebam kritike nov sam u ovome 4357789814_2c2bceb431

trebam kritike nov sam u ovome 13839_10
Nazad na vrh Ići dole
kristina
FS aktivan član
kristina


Broj postova : 68
Na forumu od : 24.01.2010
Godine : 32

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime15/2/2010, 01:23

prva i duruga su super, treca malo pada na desno, cetvrtoj nevidim poentu a poslednja bi bila najbolja da nisi isekao ciniju ^^
Nazad na vrh Ići dole
kristina
FS aktivan član
kristina


Broj postova : 68
Na forumu od : 24.01.2010
Godine : 32

trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime15/2/2010, 01:23

kristina ::
prva i duruga su super, treca malo pada na desno, cetvrtoj nevidim poentu a poslednja bi bila najbolja da nisi isekao ciniju ^^
i stopalo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





trebam kritike nov sam u ovome Empty
PočaljiNaslov: Re: trebam kritike nov sam u ovome   trebam kritike nov sam u ovome I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
trebam kritike nov sam u ovome
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» pocetnik moli za kritike i za po koji savet
» Sta mislite o ovome?
» Kritike iskusnih
» Kritike su pozeljne...
» Kritike i saveti za postavljene fotografije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: