Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 divic

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

divic Empty
PočaljiNaslov: divic   divic I_icon_minitime16/2/2010, 03:42

divic 4361984443_f332eab029


Poslednji put izmenio cove dana 19/2/2010, 11:18, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime16/2/2010, 04:17

divic 4361972241_0a01864cce


Poslednji put izmenio cove dana 19/2/2010, 11:19, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
ivcha
Moderator
ivcha


Broj postova : 137
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 41
Lokacija : Nis\Naissus\Vilin grad

divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime17/2/2010, 11:24

1- ne znam zasto je fokus na kemenu plocu ,ovde mi je jasno da pricu treba da pricaju lanci koji su mutni trebalo je pretpostavljam da bude obrnuto,mislim da si trebao da juris drugaciji kadar
2-ove travke mnogo kvare stvari na ovoj fotki konta svetlo nikad nije omiljeno za fotografiju,a nebo je skroz pregorelo
3-Ova je najbolja po meni u svakom pogledu,tehnicki,kadar i pricu koju nosi (na cekanje pecanje)
4-Nije ovo losa fotografija sasvim korektan kadar .Licno ja bi spustio aparat da uhvatim ovo drvo i da istaknem koren drveta mislim da bi sa spustenim kadrom izbego staticnos koju nosi ova fotografija.


Kad imas vreme i priliku da ne zuris dsa fotografijom moj ti je savet da fotkas iz vise uglova pa da vidis sta ces da dobijes !

pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
http://ivcha.carbonmade.com/
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime17/2/2010, 11:26

hvala to su neke starije fotografije koje sam iskopao i odlucio da postavim ne bi li dobio neke savjete
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime17/2/2010, 11:28

e da iza cuke je bio samo panj drvo je osjeceno a taj panj se nalazi takodje na forumu slika je negdje u apstrakciji tamo
Nazad na vrh Ići dole
ivcha
Moderator
ivcha


Broj postova : 137
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 41
Lokacija : Nis\Naissus\Vilin grad

divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime17/2/2010, 11:36

ovo je ako se ne varam jos kategorija mladunceta sobzirom da je drvo koje je dosta staro to jes panj mozda i bolje sto je panj ali da je ceo panju kadru i da se vidi da je panj prica ove fotografije bi bila nekako ovako jedan zivot se gasi a pocinje nov ,kao asocijacija na kruzenje energije koja samo menja oblik !

Dosta si poboljsao fotografije ako uporedim ove ovde sa predhodnim koje sam video od ovoh ovde jedino 3ecu fotku vidim kao tvoj still koji si nam do sad prikazao
Nazad na vrh Ići dole
http://ivcha.carbonmade.com/
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime17/2/2010, 11:39

eh vidis o tome nisam razmisljao al na ljeto sam opet na divicu pa mozda me cuko opet saceka Very Happy a sto se tice mog stila mislim da tek treba da ga izradim bit ce to dug put
Nazad na vrh Ići dole
fetus
Moderator
fetus


Broj postova : 769
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 50
Lokacija : novi sad

divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime19/2/2010, 02:20

ivcha ::
1- ne znam zasto je fokus na kemenu plocu ,ovde mi je jasno da pricu treba da pricaju lanci koji su mutni trebalo je pretpostavljam da bude obrnuto,mislim da si trebao da juris drugaciji kadar
2-ove travke mnogo kvare stvari na ovoj fotki konta svetlo nikad nije omiljeno za fotografiju,a nebo je skroz pregorelo
3-Ova je najbolja po meni u svakom pogledu,tehnicki,kadar i pricu koju nosi (na cekanje pecanje)
4-Nije ovo losa fotografija sasvim korektan kadar .Licno ja bi spustio aparat da uhvatim ovo drvo i da istaknem koren drveta mislim da bi sa spustenim kadrom izbego staticnos koju nosi ova fotografija.


Kad imas vreme i priliku da ne zuris dsa fotografijom moj ti je savet da fotkas iz vise uglova pa da vidis sta ces da dobijes !

pozdrav!


sa svime se slazem, osim da kontra svetlo nikad nije omiljeno za fotografiju.
bas naprotiv, kontra je jedno od najjacih izrazajnih sredstava,naravno treba znati kako se koristi i kada.
Nazad na vrh Ići dole
cove
FS hiperaktivan član
cove


Broj postova : 141
Na forumu od : 01.02.2010
Godine : 34
Lokacija : Foča

divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime19/2/2010, 04:38

po mom misljenju u fotografiji ne treba previse pratiti pravila mislim ipak je fotografija ono sto autor vidi u datom trenutku. meni ovdje kontra svjetlo nije bilo namjera ali u to vrijeme sam jednostavno pritiskao dugme da aparat fotografise.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





divic Empty
PočaljiNaslov: Re: divic   divic I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
divic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Pejzažna fotografija-
Skoči na: