Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 nesto za ovu kategoriju

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
frele
FS član



Broj postova : 7
Na forumu od : 10.04.2011

nesto za ovu kategoriju Empty
PočaljiNaslov: nesto za ovu kategoriju   nesto za ovu kategoriju I_icon_minitime29/1/2012, 06:22

komentar, hvala


nesto za ovu kategoriju 43209886

nesto za ovu kategoriju 34875502

nesto za ovu kategoriju 94640209





Nazad na vrh Ići dole
dzonihsv
Moderator
dzonihsv


Broj postova : 266
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 34
Lokacija : L.S.D.

nesto za ovu kategoriju Empty
PočaljiNaslov: Re: nesto za ovu kategoriju   nesto za ovu kategoriju I_icon_minitime29/1/2012, 10:51

Ubuduće postavljaj fotke kao thumbnail-ove (male fotkice). Kažem ti ovo prijateljski jer nije svako voljan da klikće i da gleda fotke na nekom imagehosting sajtu (posebno na presporom imageshack-u).

Što se mog komentara tiče, fotke tu i tamo nisu loše, ali ništa što već nije 100x viđeno. Ako počinješ i ako te više zanima fotografija, svakako poseti sekcije ''Fotografske diskusije'' i ''Pomoć početnicima u fotografiji'' jer se mogu naći dobre i korisne stvari.

1. fotka - fokus je trebao biti na tim crvenim šoljicama. Ovako imaš jednu stvar u fokusu a ona beži oku. Nekad ta fora pali, ali u ovom slučaju ne.

2. fotka - lep prikaz mogućnosti aparata, ali ništa više do toga. Možda si mogao neku priču da joj smisliš, nešto sa zubima jer na to liči taj predmet (verovatno čaša).

3. fotka - ni tamo ni 'vamo. Smeta prvo stepen kompresije, preeeviše si je kompresovao, kao i podobra posterizacija (prelazi među različitom jačinom svetla - da tako kažem) koje se može videti na zidovima, te je tu i taj kabl koji smeta. Lepa ideja, ali nedovoljno razrađena.

Možda sam bio malo oštriji, ali ovako su i mene ''čeličili'', pa ja samo prenosim. Smile

Samo fotkaj i fotkaj! Pročitaj u međuvremenu neke tekstove, pogledaj fotke drugih i videćeš šta se ljudima sviđa i kakve fotke treba da izgledaju.

Pozdrav i sve najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.panoramio.com/user/dzonihsv
frele
FS član



Broj postova : 7
Na forumu od : 10.04.2011

nesto za ovu kategoriju Empty
PočaljiNaslov: Re: nesto za ovu kategoriju   nesto za ovu kategoriju I_icon_minitime31/1/2012, 04:01

Tek sam poceo da se bavim ovim tako da svaki komentar mi je ok.Hvala jos jednom na komentarima i savjetima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nesto za ovu kategoriju Empty
PočaljiNaslov: Re: nesto za ovu kategoriju   nesto za ovu kategoriju I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
nesto za ovu kategoriju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nesto od mene...
» nesto od mene ;)
» Nesto od mene....
» jos nesto od mene
» josh nesto od urbanex-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Nekategorizovane fotografije-
Skoči na: