Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ostali su samo tragovi

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
melanijaf4f
FS član
melanijaf4f


Broj postova : 23
Na forumu od : 27.01.2010

ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime11/2/2010, 14:03

ostali su samo tragovi Tragovi

ja stvarno zelim cuti komentare a nigdje nikoga Crying or Very sad

il mozda da prebacim u onaj dio za pomoc pocetnicima? voljela bi me neko usmjeri..
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: Re: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime11/2/2010, 16:18

Nema potrebe da postavljaš u "Pomoć početnicima", radovi ti nisu ni malo početnički! Smile

Što se komentara tiče, malo strpljenja je potrebno, ovo je još uvek jako mlad forum, ne postojimo ni mesec dana... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
ivcha
Moderator
ivcha


Broj postova : 137
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 41
Lokacija : Nis\Naissus\Vilin grad

ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: Re: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime12/2/2010, 00:10

slazem se sa begbiem da ne treba da postavljas radove u pomoc pocetnicima daleko su oni od pocetnih radova.
elem sto se tice fotke svidja mi se ideja i realizacija sa malim tehnickim nedostatkom senke stopala na zidu su mnogo tamnije od ovih na podu a rec je o istim senkama
Nazad na vrh Ići dole
http://ivcha.carbonmade.com/
melanijaf4f
FS član
melanijaf4f


Broj postova : 23
Na forumu od : 27.01.2010

ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: Re: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime12/2/2010, 03:07

nenene, ne radi se ovdje o sjenkama nego je ovo nacrtano (neki grafit) s tim da je stopalo na zidu crno a ovaj trag na podu je blijedji, izgleda kao da je razvodnjena boja, pretpostavljam da bi se dobio taj neki efekat..
Nazad na vrh Ići dole
kristina
FS aktivan član
kristina


Broj postova : 68
Na forumu od : 24.01.2010
Godine : 32

ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: Re: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime12/2/2010, 05:15

svi mi ocemo komentare ali ovde su svi nesto skrti ^^ i da ova fotka je fina
Nazad na vrh Ići dole
ivcha
Moderator
ivcha


Broj postova : 137
Na forumu od : 17.01.2010
Godine : 41
Lokacija : Nis\Naissus\Vilin grad

ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: Re: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime12/2/2010, 08:48

melanijaf4f ::
nenene, ne radi se ovdje o sjenkama nego je ovo nacrtano (neki grafit) s tim da je stopalo na zidu crno a ovaj trag na podu je blijedji, izgleda kao da je razvodnjena boja, pretpostavljam da bi se dobio taj neki efekat..

ONDA JA TU NISTA NE BI DIRAO !
Nazad na vrh Ići dole
http://ivcha.carbonmade.com/
melanijaf4f
FS član
melanijaf4f


Broj postova : 23
Na forumu od : 27.01.2010

ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: Re: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime12/2/2010, 13:35

ivcha ::
melanijaf4f ::
nenene, ne radi se ovdje o sjenkama nego je ovo nacrtano (neki grafit) s tim da je stopalo na zidu crno a ovaj trag na podu je blijedji, izgleda kao da je razvodnjena boja, pretpostavljam da bi se dobio taj neki efekat..

ONDA JA TU NISTA NE BI DIRAO !

e takvog te volim lol!
Nazad na vrh Ići dole
limbonic
FS aktivan član
limbonic


Broj postova : 41
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 45
Lokacija : Pozarevac

ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: Re: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime12/2/2010, 14:30

Kao sto rekoh na FF, samo napred, ov je sasvim dobra Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ostali su samo tragovi Empty
PočaljiNaslov: Re: ostali su samo tragovi   ostali su samo tragovi I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ostali su samo tragovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» setam i smetam
» Bebac party
» (Samo)ubistvo iz nehata
» samo da vidim kako funkcionise

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Nekategorizovane fotografije-
Skoči na: