Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Organizovanje fotografija po autorima?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Boroz
FS hiperaktivan član
Boroz


Broj postova : 146
Na forumu od : 31.01.2010
Godine : 46
Lokacija : Niš

Organizovanje fotografija po autorima? Empty
PočaljiNaslov: Organizovanje fotografija po autorima?   Organizovanje fotografija po autorima? I_icon_minitime9/3/2010, 21:19

Jedno pitanje...Mozda ste vec razmisljali na tu temu. Da li je ikako moguce da se odradi neko organizovanje fotografija po autorima? Kao ono, kliknes na autora i vidis sve fotografije koje je postavio, sto je trenutno nemoguce i deluje razbacano. Mislim da bi forum privukao vise ljudi, bio bi pregledniji i ineresantiniji. Mislim da je predlog na mestu, ocekujem odgovor i akciju ako je moguca. Question
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Organizovanje fotografija po autorima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizovanje fotografija po autorima?   Organizovanje fotografija po autorima? I_icon_minitime10/3/2010, 03:40

Ideja postoji već duže vreme, ali na žalost, iz finansijskih razloga je nemoguće da se to trenutno odradi. Forum je neprofitabilan, ne donosi nikakav prihod, a za otvaranje galerija je potrebno da se zakupi određeni prostor kod Forumotion-a. Ja trenutno nemam finansijsku mogućnost da to pokrijem, ali čim kapne neka lova, biće sigurno! Stvarno ne mogu da konkretno kažem kada će to biti, ali biće...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Boroz
FS hiperaktivan član
Boroz


Broj postova : 146
Na forumu od : 31.01.2010
Godine : 46
Lokacija : Niš

Organizovanje fotografija po autorima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizovanje fotografija po autorima?   Organizovanje fotografija po autorima? I_icon_minitime10/3/2010, 06:14

Ok druze, razumeo sam...sve se vrti oko novca...U sustini sam i pretpostavljao da je to u pitanju. Ako ti nekad zatreba neka podrska bilo koje vrste, tu sam da pomognem. Pozdrav, vidimo se.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Organizovanje fotografija po autorima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizovanje fotografija po autorima?   Organizovanje fotografija po autorima? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Organizovanje fotografija po autorima?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» RnR fotografija
» Postavljanje fotografija
» klonjska fotografija
» Analogna Fotografija
» analogna fotografija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija forum :: Pitanja, sugestije, zamerke...-
Skoči na: