Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Volela bih da cujem kritiku

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Natalija
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 06.04.2010

Volela bih da cujem kritiku Empty
PočaljiNaslov: Volela bih da cujem kritiku   Volela bih da cujem kritiku I_icon_minitime6/4/2010, 07:33

Interesijem se za fotografiju i fotografišem nešto više od jedne godine i smatram sebe početnikom. Ova serija fotografija nastala prošlog leta i stvarno bih želela da cujem neke korisne komentare i kritiku
Volela bih da cujem kritiku Banda15

Volela bih da cujem kritiku Banda14

Volela bih da cujem kritiku Banda11

Volela bih da cujem kritiku Banda18

Volela bih da cujem kritiku Banda17

Volela bih da cujem kritiku Banda16
Nazad na vrh Ići dole
fetus
Moderator
fetus


Broj postova : 769
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 50
Lokacija : novi sad

Volela bih da cujem kritiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Volela bih da cujem kritiku   Volela bih da cujem kritiku I_icon_minitime6/4/2010, 20:02

ono sto valja to je tema(moze da bude zanimljivo uz jos rada) i obrada mi je ok, a ono sto ne valja je upotreba blica. naravno nekad je to neminovnost, ali za ovakve stvari nikako. bar ne sa pozicije aparata.
Nazad na vrh Ići dole
Natalija
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 06.04.2010

Volela bih da cujem kritiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Volela bih da cujem kritiku   Volela bih da cujem kritiku I_icon_minitime6/4/2010, 21:10

hvala!!!Smile sve se to odigralo spontano, a zbog lose osvetljenosti sam morala da koristim blic na samom fotoaparatu, jedini koji sam imala. Drago mi je da se dopada ideja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Volela bih da cujem kritiku Empty
PočaljiNaslov: Re: Volela bih da cujem kritiku   Volela bih da cujem kritiku I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Volela bih da cujem kritiku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: