Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Potrebna pomoc oko kupovine DSLR fotoaparatas

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zoran
FS član



Broj postova : 1
Na forumu od : 02.01.2013

Potrebna pomoc oko kupovine DSLR fotoaparatas Empty
PočaljiNaslov: Potrebna pomoc oko kupovine DSLR fotoaparatas   Potrebna pomoc oko kupovine DSLR fotoaparatas I_icon_minitime2/1/2013, 20:09

Postovanje svima,prvi put sam na ovom forumu tako da pozdravljam sve,e ovako imam problem oko oldabira fotoaparata,reci cu vam svoje realno stanje finansija i u tom opsegu trazim fotoaparat,ja sam gledao neke cene vidim da se uklapam u neke mada ni sam ne znam koji da odaberem i do koliko para da platim jer ne znam ni sam kako se krecu cene,sta da gledam kod kupovine,na sta da obratim paznju

Dva modela koa sam gledao tj koja zelim da kupim su iz porodice CANON a to su CANON 450d ili 500d moj realan opseg novca za ovo je maximum 320e e sad koji od ova dva fotoaparata da uzmem naravno da su sa osnovnim kit objektivom 18-55 IS mi je i bitan i nije prvenstveno aparat uzimam iz razloga fotografisanja svakodnevnih dogadjaja,pored toga aparat ce mi sluziti za ulazak u astrofotografiju posto imam teleskop i bavim se astronomijom tako da ce mi dosta koristiti nocu e sad mi je potrebna vasa pomoc oko odabira i razloga zbog cega bih odabrao bas taj.HVALA UNAPRED SVIMA

Ps: za 550d ili 600d ili 650d nemam novca to je sigurno koliko sam gledao cene ni za 40d tako da su mi ostale opcije izmedju ova dva,izvinjavam se ako sam malo zakomplikovao ovo
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Potrebna pomoc oko kupovine DSLR fotoaparatas Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebna pomoc oko kupovine DSLR fotoaparatas   Potrebna pomoc oko kupovine DSLR fotoaparatas I_icon_minitime3/1/2013, 03:12


Dilema ne bi trebalo da postoji, uzmi 500D, noviji je model.
Nazad na vrh Ići dole
 
Potrebna pomoc oko kupovine DSLR fotoaparatas
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pomoc oko kupovine dSLR aparata
» Pomoc oko kupovine prvog DSLR aparata?
» Pomoć oko kupovine fotoaparata
» Potrebna pomoc...
» Potrebna pomoć

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: