Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koji fotoaparat?

Ići dole 
AutorPoruka
digitalac95
FS član



Broj postova : 1
Na forumu od : 10.12.2012

Koji fotoaparat? Empty
PočaljiNaslov: Koji fotoaparat?   Koji fotoaparat? I_icon_minitime10/12/2012, 09:33

Pozdrav forumaši,
Imam 17 godina i zbog svoje ljubavi prema fotografisanju sam odlučio da priuštim sebi malo bolji fotoaparat.
Sad imam stari digitalac( od 100e)i nekako osećam potrebu za nečim jačim i kvalitetnijim. Planirao sam uzeti
neki digitalac poput Nikon D3100 ali me interesuje koliko je to pametno. Želeo bih da naučim mnogo o fotografijama
i ne zelim da se zadžim sa ovim amatereskom aparatom (u pitanju je Nikon CP l15).
Voleo bih da je aparat dobar u toj meri da mogu ponekad da budem angažovan da slikam neke proslave ili dogadjaje kao i da svakodnevno ovekovečujem život oko sebe.
Totalni sam početnik u fotografisanju ali preterano volim da uslikam svaki trenutak.
Zanima me vaše mišljenje, koji je po vama aparat do 400-500e najbolje da kupim, a da bude best bay.
Kupio bih ga na proleće tako da bih do tada ucio o tom, malo višem nivou fotografisanja.
Veliki pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
 
Koji fotoaparat?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» fotoaparat
» fotoaparat do 100 evra:)
» preporuka za fotoaparat
» Kupujem Zorki fotoaparat
» Kupujem polovan fotoaparat do 200 eur, potrebna pomoc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: