Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
jocika036
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 20.11.2012

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime20/11/2012, 02:33

Da li neko zna gde moze da se servisira analogni Canon AE-1 u Beogradu (Zemunu)?

Hvala

Jovan

Nazad na vrh Ići dole
unique93
FS hiperaktivan član
unique93


Broj postova : 151
Na forumu od : 26.09.2010
Godine : 31
Lokacija : obrenovac

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime20/11/2012, 02:46

Kod cika Mise na Zelenjaku Smile
Nazad na vrh Ići dole
jocika036
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 20.11.2012

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime20/11/2012, 02:55

unique93 ::
Kod cika Mise na Zelenjaku Smile

a jel cika Misa ima foto-radnju i neki telefon?
Nazad na vrh Ići dole
unique93
FS hiperaktivan član
unique93


Broj postova : 151
Na forumu od : 26.09.2010
Godine : 31
Lokacija : obrenovac

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime20/11/2012, 02:57

Ja imam ovaj broj...valjda ga jos uvek koristi Very Happy

0641200675 Smile za radnju nisam siguran..valjda je ima, samo ne znam tacno adresu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jocika036
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 20.11.2012

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime20/11/2012, 03:06

unique93 ::
Ja imam ovaj broj...valjda ga jos uvek koristi Very Happy

0641200675 Smile za radnju nisam siguran..valjda je ima, samo ne znam tacno adresu Very Happy

evo sad mi odgovorio da moze da nadje deo i da mu se javim za novaka kad dodjem u BG da mi to zameni =)

Hvala ti puno
Nazad na vrh Ići dole
nemanja.mirkovic
FS veteran
nemanja.mirkovic


Broj postova : 321
Na forumu od : 29.08.2010
Godine : 41
Lokacija : Ivanjica

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime20/11/2012, 04:07

Miša je legenda! Neki ljudi naplaćuju 20e samo da ustanove kvar a Mišine popravke koštaju po 300-400 dinara. Ja nisam verovao. Zelepljenu blendu na objektivu i ogledalo i zavesicu koji se podizu pri premotavanju on je sredio za 700 dinara. Takodje, radi povećanja i razvija CB filmove mnogo dobro i povoljno!!!
Nazad na vrh Ići dole
nemanja.mirkovic
FS veteran
nemanja.mirkovic


Broj postova : 321
Na forumu od : 29.08.2010
Godine : 41
Lokacija : Ivanjica

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime27/12/2012, 10:16

Lepa vest - imamo mladog pulena za popravku!
Uzeo je da radi ono što su mi svi odbili. Moj normalac je bio rastavljen još od prethodnog majstora koji je odustao iz opravdanih fizičkih razloga.

Očistio blendu i sastavio ga po povoljnim cenama. Čak je i dodao šafove koji su falili... Sve preporuke:
Đorđe
063201364

Nazad na vrh Ići dole
O.o
FS aktivan član
O.o


Broj postova : 45
Na forumu od : 14.08.2011
Godine : 34
Lokacija : Beograd

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime27/12/2012, 13:23

Gde se nalazi on? Ako je u BG-u mogao bih da mu odnesem jedan m42 Carl Zeiss koji cika Misa nije mogao da otvori...
Nazad na vrh Ići dole
nemanja.mirkovic
FS veteran
nemanja.mirkovic


Broj postova : 321
Na forumu od : 29.08.2010
Godine : 41
Lokacija : Ivanjica

Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime27/12/2012, 19:46

Studira u Beogradu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)   Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Popravka i servis analognih fotoaparata u Beogradu (Zemunu)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» gde razvijati u beogradu
» Servis objektiva
» Preporuka za servis (Canon)
» 49. Međunarodni salon automobila u Beogradu
» Servis za analogne fotoaparate u Nisu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Analogno ćoše-
Skoči na: