Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 dostojan naslednik canon a610 aparata

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
b0jana
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 08.11.2012

dostojan naslednik canon a610 aparata Empty
PočaljiNaslov: dostojan naslednik canon a610 aparata   dostojan naslednik canon a610 aparata I_icon_minitime8/11/2012, 10:38

Pozdrav svima,

Do nedavno sam imala Canon A610, koji se za moje potrebe amaterskog fotografisanja porodice i putovanja pokazao kao odlican aparat. S obzirom da sam ostala bez istog, molim za preporuku modela koji me nece razocarati, a da pri tom ne potrosim previse novca.

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

dostojan naslednik canon a610 aparata Empty
PočaljiNaslov: Re: dostojan naslednik canon a610 aparata   dostojan naslednik canon a610 aparata I_icon_minitime9/11/2012, 20:34


Još samo da si navela koliko je to "previše novca" Smile . Moja preporuka je neki od ovih modela

http://www.fotodiskont.rs/proizvodi/canon-sx130-is-1384.html

http://www.fotodiskont.rs/proizvodi/canon-ixus-1000-hs-928.html
Nazad na vrh Ići dole
b0jana
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 08.11.2012

dostojan naslednik canon a610 aparata Empty
PočaljiNaslov: Re: dostojan naslednik canon a610 aparata   dostojan naslednik canon a610 aparata I_icon_minitime13/11/2012, 00:21

Hvala na odgovoru. Vec sam bila upala u zamku trazenja sta mogu dobiti ako skupim jos malo para i dogurala do Canon PowerShot S100, a zatim i do G12, sto bas trenutno i nije u skladu sa mojim mogucnostima. Verujem da cu biti zadovoljna izborom jednog od ova dva modela koja si mi predlozio.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dostojan naslednik canon a610 aparata Empty
PočaljiNaslov: Re: dostojan naslednik canon a610 aparata   dostojan naslednik canon a610 aparata I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
dostojan naslednik canon a610 aparata
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pomoć oko foto aparata
» Pomoc oko izbora aparata
» Trojanski konj?? (Lapsus dostojan niskog odbora DS ili meni neprovaljiva asocijacija?!)
» Pomoc oko kupovine aparata
» ODABIR APARATA ZA POCETNIKE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: