Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Macro jednog novajlije

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
David84
FS član
David84


Broj postova : 4
Na forumu od : 19.09.2012
Godine : 39
Lokacija : Stara Pazova

Macro jednog novajlije Empty
PočaljiNaslov: Macro jednog novajlije   Macro jednog novajlije I_icon_minitime19/9/2012, 05:49

Nov sam ovde. Rolling Eyes
Nemam opremu ni nista slicno (radim na tome da je nabavim) Very Happy
ali volim Macro fotke. Evo par mojih amaterskih.

Macro jednog novajlije Pcela

Macro jednog novajlije Muva

Macro jednog novajlije Lanac

Macro jednog novajlije Buba
Nazad na vrh Ići dole
fetus
Moderator
fetus


Broj postova : 769
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 50
Lokacija : novi sad

Macro jednog novajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Macro jednog novajlije   Macro jednog novajlije I_icon_minitime19/9/2012, 20:47

za novajliju bez opreme nije lose.
kao i svima ostalima koji se novi prijave i traze misljenja-citaj forum,citaj sve na netu i knjigama,gledaj slike drugih,i fotkaj,fotkaj,fotkaj,fotkaj...
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Macro jednog novajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Macro jednog novajlije   Macro jednog novajlije I_icon_minitime20/9/2012, 21:26


Ništa ovde nije macro, ovo su krupni planovi i detalji. Ima na forumu, par tema sa macro fotografijama, pogledaj i videćeš razliku. Za početak, nađi nešto o teoriji fotografije, to je osnovni preduslov za bilo kakvo ozbiljnije bavljenje fotografijom.
Nazad na vrh Ići dole
David84
FS član
David84


Broj postova : 4
Na forumu od : 19.09.2012
Godine : 39
Lokacija : Stara Pazova

Macro jednog novajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Macro jednog novajlije   Macro jednog novajlije I_icon_minitime21/9/2012, 02:04

Znam da ovo nije macro, ali trenutno nemam opremu za bolje, samo sam hteo da cujem mišljenje drugih, i poštujem naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Vemic
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 13.10.2011

Macro jednog novajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Macro jednog novajlije   Macro jednog novajlije I_icon_minitime13/11/2012, 13:48

Честитам. Фотографије су сјајне за круг хобиста. И најважније, да ли си ти лично задовољан? Ако јеси, онда су сигурно добре. Ипак код хобија је најважнији осећај самог хобисте.
Ето например ја волим ''хладније тонове'' фотографије. и ако бих био себичан онда би уследила другачија порука. Но обзиром да је свака уметност ствар личне перцепције, треба то превазићи и охрабрити људе.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Macro jednog novajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Macro jednog novajlije   Macro jednog novajlije I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Macro jednog novajlije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Macro #2
» Macro #3
» Macro #9
» Macro #11
» Macro

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Macro-
Skoči na: