Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Yashica Minister 700

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Cortex
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 30.10.2011

Yashica Minister 700 Empty
PočaljiNaslov: Yashica Minister 700   Yashica Minister 700 I_icon_minitime5/8/2012, 06:14

Zdravo ljudi!

Izvinjavam se ako sam prekrshio neko pravilo foruma, prosto sam nestrpljiv da pokrenem ovu divnu malu Yashicu.
Naime danas sam je uzeo na jednom buvljaku za jako male pare, izvanredno je ochuvana, objektiv, obe strane sochiva, spoljashnjost sasvim nenarushena izvanredno izgleda aparat zaista i lagan je, bash sam ga planirao za noshenje stalno uza se. O Yashicama sam chuo samo najbolje stvari pa sam se zato i odluchio na kupovinu, a i jako malo sam ga platio pa mi se vishe isplatilo da ga uzmem nego da ga ne uzmem heh. Odmah na licu mesta video sam da je shutter zaglavljen al rekoh sebi ma shta ima veze, neko ce vec to moci da popravi.

Pa bash s tim u vezi i postavljam ovu temu, pored uobichajenih stvari za postovati u istoj tipa korisnici ovog modela njihova iskustva i sl, tj htedoh da pitam gde bih u BG-u ili negde blizu mogao da odnesem ovaj aparat kako bi mi ga neko popravio, tj odglavio shutter? Naravno, ako nije dozvoljeno da se ovde postuju brojevi telefona adrese i imena, molim vas poshaljite mi isto kao privatnu poruku.

Po internet forumima i fotografskim blog sajtovima pishu da je ovaj model ludo redak i da je u pitanju izvanredan aparat pa sam stoga bash nestrpljiv da ga odnesem kod nekog profesionalca da ga pogleda. Nashao sam i gomilu tutorijala kako sam da odglavim shutter ali mi se to ne radi samostalno.

Hvala unapred na bilo kakvoj pomoci

Yashica Minister 700 2826824307_4de48b2693
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Yashica Minister 700 Empty
PočaljiNaslov: Re: Yashica Minister 700   Yashica Minister 700 I_icon_minitime6/8/2012, 18:30


Probaj kod čika Miše na Zelenjaku. Ulaz na ćošku Narodnog fronta i Lomine, drugi red, poslednja tezga.
Nazad na vrh Ići dole
 
Yashica Minister 700
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Yashica objektivi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: