Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Potreban savet za kupovinu fotoaparata.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
SinisaNS
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 21.05.2012

Potreban savet za kupovinu fotoaparata. Empty
PočaljiNaslov: Potreban savet za kupovinu fotoaparata.   Potreban savet za kupovinu fotoaparata. I_icon_minitime21/5/2012, 22:22

S obzirom da me fotografija, kao i samo fotografisanje veoma privlaci, u vise navrata sam koristio fotoaparat prijatelja, pre svega je to bio Nikon D200. Sada planiram da kupim nesto za sebe, da to bude ozbiljan aparat, jer imam planove da se vise amaterski bavim fotografijom, za svoje potrebe, uz adekvatno obrazovanje putem kurseva. U ovom momentu mi je potreban savet izmedju dva modela:

- NIKON D5100 + 18-55mm VR + 55-200mm VR Imao sam prilike da ga koristim u nekoliko navrata.

- NIKON D90 + 18-105mm VR + 50mm F1.8D

Razlika u ceni nije toliko dominantna. Nikon D90 je skuplji nekih 10.000 dinara.

Unapred zahvalan!
Nazad na vrh Ići dole
unique93
FS hiperaktivan član
unique93


Broj postova : 151
Na forumu od : 26.09.2010
Godine : 31
Lokacija : obrenovac

Potreban savet za kupovinu fotoaparata. Empty
PočaljiNaslov: Re: Potreban savet za kupovinu fotoaparata.   Potreban savet za kupovinu fotoaparata. I_icon_minitime22/5/2012, 08:47

d5100 ima bolji senzor, pa je i kvalitet fotki i videa bolji nego na d90, ali ta razlika nije velika, a d90 ima bolje i vece telo...sta mislis o polovnim aparatima...npr za 400e mozes da nadjes polovno telo d90, sa ne tako velikim brojem okidanja, od objektiva uzmes 18-105vr i 35mm f1.8G(stvarno odlican objektiv)... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SinisaNS
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 21.05.2012

Potreban savet za kupovinu fotoaparata. Empty
PočaljiNaslov: Re: Potreban savet za kupovinu fotoaparata.   Potreban savet za kupovinu fotoaparata. I_icon_minitime22/5/2012, 19:44

Hvala na predlogu, ali zainteresovan sam samo za kupovinu novog aparata. Takodje, zahvaljujem na savetu.
Nazad na vrh Ići dole
vlaves2000
FS član



Broj postova : 3
Na forumu od : 08.07.2012

Potreban savet za kupovinu fotoaparata. Empty
PočaljiNaslov: pozdrav   Potreban savet za kupovinu fotoaparata. I_icon_minitime8/7/2012, 23:07

pozdrav zanima me vase misljenje planiram da kupim foto aparat posto nemam novac za nov i kvalitetan aparat odlucio sam se za kupovinu Canon ixus 105is cena mu je 7000 dinara star je oko dve godine i covek mi kaze da je ispucao 1300 fotografija sa njim i prodaje ga iz razloga jer je presao na profi aparat. e sad kakav je vas stav prema ovom aparatu i u opste kupovini polovnog hvala unapred potreban mi je malo hitniji odgovor
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potreban savet za kupovinu fotoaparata. Empty
PočaljiNaslov: Re: Potreban savet za kupovinu fotoaparata.   Potreban savet za kupovinu fotoaparata. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Potreban savet za kupovinu fotoaparata.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Savet za kupovinu foto preparata :D
» potreban savet
» Savet oko prodaje fotoaparata
» Saveti za kupovinu polovnog DSLR-a
» Pomoc oko odabira fotoaparata?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: