Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ulazak u svet fotografije

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sakura
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 19.06.2012
Lokacija : Beograd

Ulazak u svet fotografije Empty
PočaljiNaslov: Ulazak u svet fotografije   Ulazak u svet fotografije I_icon_minitime19/6/2012, 11:37

Cao. Zavrsila sam umetnicki fakultet koji nema veze sa fotografijom, nego sa tekstom..ali me fotografija oduvek zanima kao hobi i imam jako puno fotografija , pomalo znam da baratam i fotoshopom i sad sam otkrila flickr sajt koji me je raspametio...vidim da me fotografija sve vise zanima i okupira i volela bih da se mnogo vise pozabavim fotografijom u zivotu. Zanima me da li sam zakasnila s obzirom na to da imam 33 godine? Htela bih da zavrsim neki kurs, ali bas dobar, o tome, da se bavim time, da mozda otvorim svoj foto studio..da udjem u to koliko god mogu. Zanima me koliko je moguce naci poslove u oblasti fotorafije, kako organizovati svoje izlozbe itd itd..gde naci knjige o tome, koji kurs tj skolu upisati i kako se razvijati nadalje u tom pravcu? Unapred hvala na svakom odgovoru. Smile
Nazad na vrh Ići dole
unique93
FS hiperaktivan član
unique93


Broj postova : 151
Na forumu od : 26.09.2010
Godine : 31
Lokacija : obrenovac

Ulazak u svet fotografije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak u svet fotografije   Ulazak u svet fotografije I_icon_minitime20/6/2012, 00:50

Nikad nije kasno Very Happy

Pa ono...ja mislim da je ovo najbolji kurs fotografije kod nas Very Happy

http://skola.sasapreradovic.com/

Ako mislis da te fotke na flickr-u raspamecuju, pogledaj ovo Very Happy

http://1x.com/

Inace, na netu imas dosta literature sto se tice fotografije, imas knjige Skota Kelbija i ostalih fotografa...samo ukucas u guglu sta te zanima i izaci ce Very Happy

Kreni od pocetka, nemoj o studioju odma' da razmisljas, posto je to dosta tesko...tu treba da znas kako da postavis modela, svetlo, da model ima dobru sminku i odecu i moras da znas dobro da obradjujes fotke...profesionalcima treba par sati da obrade jednu fotku iz studia, a onima koji tek pocinju je dosta teze Smile

Jel imas neki fotoaparat, ako nemas, bilo bi dobro da uzmes neki...iako si pocetnica, mozda bi bilo dobro da kupis neki dslr(to je aparat na kom se menjaju objektivi), da ne bi kupovala neke obicnije aparate, pa kasnije ih prodavala za dosta manje novca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sakura
FS član



Broj postova : 2
Na forumu od : 19.06.2012
Lokacija : Beograd

Ulazak u svet fotografije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak u svet fotografije   Ulazak u svet fotografije I_icon_minitime20/6/2012, 00:59

Puno ti hvala Very Happy , ovaj sajt sa fotkama je ludilo...

Moram sad sve ovo da pogledam sto si mi napisao.

Ja imam obicne digitalne fotoaparate nikon i kenon...
Hvala jos jednom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ulazak u svet fotografije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak u svet fotografije   Ulazak u svet fotografije I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ulazak u svet fotografije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Al je lep ovaj svet
» Nagradni foto-konkurs “Svet oko nas”
» moje fotografije
» Prve fotografije
» skola fotografije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija forum :: Pitanja, sugestije, zamerke...-
Skoči na: