Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 izvesnaRosa i zenit 11

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
izvesnaRosa
FS član



Broj postova : 1
Na forumu od : 07.06.2012

izvesnaRosa i zenit 11 Empty
PočaljiNaslov: izvesnaRosa i zenit 11   izvesnaRosa i zenit 11 I_icon_minitime7/6/2012, 22:01

kupila sam zenit 11 i film iso 200 i krenula u svet Very Happy

nemam ama bas nikakvog iskustva, mada.. pravila sam neke lepoizgledajuce fotke sa nokiom N73.. lol!
trenutno mi nista nije jasno i gledam aparat odakle grize, pregledavam jutjub tutoriale kako se stavlja film i podesava sve ostalo, citam forume, gledam semplove.. mnogo mi se svidjaju fotkice iz vaseg analognog coseta. trudicu se da vas iskopiram maksimalno Very Happy


eto.. cisto da znate ko vam se smuca po forumu Very Happy ako neko ima nekakav savet oko aparata, fotografija, bilo cega.. bilo bi lepo Smile

i da, molim vas za linkove korisnih sajtova, tutorijala, knjiga.. na mnogim forumima sam nasla sve i svasta ali rapidser linkovi ne rade Rolling Eyes cak i ovom forumu ima nekoliko lepih tema sa knjigama za koje rapidser vise ne radi, pa bih vas molila da okacite negde ponovo i bacite mi link..


pozz
Rosa





Nazad na vrh Ići dole
brankoarb
FS član
brankoarb


Broj postova : 7
Na forumu od : 04.05.2012
Godine : 43
Lokacija : Beograd

izvesnaRosa i zenit 11 Empty
PočaljiNaslov: ovo ce ti se svakako dopasti,stara skola cist klasik   izvesnaRosa i zenit 11 I_icon_minitime13/6/2012, 11:14

meni je svakako pomogla oko nekih stvari : )
https://rapidshare.com/#!download|85p6|26229417|Milan_Fizi_-_Fotografija.rar|27733|0|0
Nazad na vrh Ići dole
 
izvesnaRosa i zenit 11
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zenit 122
» stari zenit
» ruski klasici
» Zenit 12 + Blic Osram BC25 Studio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Analogno ćoše-
Skoči na: