Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Profesionalno fotografisanje hrane/Pocetnik

Ići dole 
AutorPoruka
Zorrely
FS član



Broj postova : 1
Na forumu od : 20.05.2012
Godine : 42
Lokacija : Novi Sad,Srbia

Profesionalno fotografisanje hrane/Pocetnik Empty
PočaljiNaslov: Profesionalno fotografisanje hrane/Pocetnik   Profesionalno fotografisanje hrane/Pocetnik I_icon_minitime20/5/2012, 04:58

Dobar dan svima.....
Zeleo sam da se obartim za malu pomoc posto sam da kazem tek nov u svemu ovome pa i na vasem forumu.
Planiram uskoro da se bavim profesionalnom fotografijom,konkretno spojem hrane i fotografije,posto se inace ozbiljno bavim kuvarstvom i gastronomijom zadnjih 12 godina.To je neka moja zelja jos od davnih dana.
Interesuje me sta bi to bilo najbolje za mene i sa cime da krenem u celu pricu.Malo sam se iskreno i informisao preko interneta sta bi to bilo najbolje.
Interesuje me konkretno....koji bi aparat bio najbolji za tako nesto/koja serija,perfomanse,da li i koji bi mi mikro objektiv bio najbolji,otvor blende,vreme ekspozicije,iso osetljivost,prateca oprema koja koja je potrebna da kazem ili na terenu ili pak u nekom prostoru koji bi recimo bio kao jedan mali foto studio.blic,dobra baterija,shutter speed,blenda,zoom....
Ovo je i mozda previse da pitam ali svaki savet i pomoc bi mi rado dosla.Hvala u napred.
Nazad na vrh Ići dole
 
Profesionalno fotografisanje hrane/Pocetnik
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pocetnik
» fotografije hrane
» FOTOGRAFIJA HRANE
» pocetnik
» Pocetnik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: