Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 DSLR ili Prosumer

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
gojko04
FS član



Broj postova : 1
Na forumu od : 03.01.2012

DSLR ili Prosumer Empty
PočaljiNaslov: DSLR ili Prosumer   DSLR ili Prosumer I_icon_minitime3/1/2012, 07:55

E ovako,zanima me fotoaparat do 150e ,ali da je Prosumer ili DSLR. Jos sam nov i ne razumem se,pa bih vas molio da mi preporucite nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

DSLR ili Prosumer Empty
PočaljiNaslov: Re: DSLR ili Prosumer   DSLR ili Prosumer I_icon_minitime3/1/2012, 08:26

Prvo sebi postavi pitanje za šta bi ga koristio. Ako hoćeš da ga nosiš stalno i škljocaš, dovoljan je i neki kompakt. DSLR je ozbiljan aparat sa kojim možeš da radiš veoma kvalitetne fotografije. Naravno, za to su potrebni i kvalitetni objektivi, a to značajno podiže cenu. Prosumer je više aparat za one koji nemaju ozbiljnih ambicija (u prevodu: turisti). Jeste da liči na ozbiljan aparat, ali...

Za 150€ teško da ćeš naći bilo šta sa dobrim karakteristikama. Možda neki polovan prosumer ili prastari DSLR. Nisam siguran koliko ti se isplati da za to daješ pare.

Ako te i dalje interesuje takva kombinacija, ja bih verovatno prodavao prosumer Fuji finepix S2000 HD. Nije ništa posebno, ali je dobar za početnike ili "turističko fotkanje". Praktično nekorišćen, ispucao oko 500-600 uglavnom probnih fotki i par video klipova, takođe probnih. Uz aparat ide torba Lowepro Rezo TLZ 10, kartica Kingston SD 4 GB, komplet baterija. Kutija, kablovi, papiri.
Nazad na vrh Ići dole
Stefi Nis
FS aktivan član
Stefi Nis


Broj postova : 50
Na forumu od : 03.04.2012
Godine : 27
Lokacija : Nis

DSLR ili Prosumer Empty
PočaljiNaslov: Re: DSLR ili Prosumer   DSLR ili Prosumer I_icon_minitime21/4/2012, 10:02

Jel zna neko mozda jel ima u Nisu neka prodavnica ili neko ko se bavi prodajom polovnih ili novih prosumer fotoaparata?
Nazad na vrh Ići dole
Sima94
FS aktivan član
Sima94


Broj postova : 50
Na forumu od : 11.03.2012
Godine : 29
Lokacija : Novi Sad i Pirot

DSLR ili Prosumer Empty
PočaljiNaslov: Re: DSLR ili Prosumer   DSLR ili Prosumer I_icon_minitime21/4/2012, 10:25

Imam coveka iz Nisa, koji ima sve i svasta sto se tice polovnih i novih stvari (foto opreme).
Poslacu ti na PP broj, pa ga kontaktiraj.

Inace mozes da pratis http://www.foto-berza.com/cat11.htm tu imas prosumer, nove i polovne, a naravno pogledaj i na kupujem-prodajem. Moze da se nadje svasta ponesto, za povoljnije pare.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002936761884
ogligorijević
FS član
ogligorijević


Broj postova : 20
Na forumu od : 26.04.2011
Godine : 26
Lokacija : Nis

DSLR ili Prosumer Empty
PočaljiNaslov: Re: DSLR ili Prosumer   DSLR ili Prosumer I_icon_minitime17/5/2012, 10:01

Ako bi mogao da mi posaljes broj u PP..da ga pozovem da vidim da li ima prosumer.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DSLR ili Prosumer Empty
PočaljiNaslov: Re: DSLR ili Prosumer   DSLR ili Prosumer I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DSLR ili Prosumer
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FD na DSLR
» DSLR do 350 Eura
» DSLR sa dioptrijom
» sony dslr a230y
» savet za ne bas pocetnika oko kupovine dslr

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Fotografska oprema :: Foto aparati-
Skoči na: