Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pozdrav svima!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
shoojda
FS član



Broj postova : 4
Na forumu od : 08.03.2012
Godine : 33
Lokacija : Valjevo/Beograd

Pozdrav svima! Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! I_icon_minitime8/3/2012, 02:43

Pozdrav ljudi,

Moje ime je Darko Selakovic, iz Valjeva sam, studiram na Visokoj Zdravstvenoj u Beogradu, Fizioterapeutski smer. Fotkanjem sam poceo da se bavim relativno skoro, pre mozda 5-6 meseci, ali sve sto sam radio bilo je bez ikakvog mentora, sve sam sam slikao svojim okom, pa kad sam pogledao slike nekih ljudi, kako to rade, fotografija je pocela sve vise i vise da me privlaci i odlucio sam da pocnem da izucavam tu oblast, ali kako nisam imao ideja odakle da krenem, seo sam sinoc i poceo da jurim forume i site-ove i tako sam dosao do ovog mesta. Nisam ljubitelj PS-a ili bilo kakve obrade fotografija (valjda zato sto nikada nisam imao volje da naucim) i zato volim kada pritisnem okidac i ispadne fotka takva kakva je, ali Boze moj, nadam se da cu vremenom poceti da otkrivam i cari obrade fotografija.
Bio bih presrecan ako bi neko mogao da me posavetuje koje knjige za pocetak da izucavam, a sto se tice fotkanja, to mi je vec poznato, samo skljoc, skljoc i skljoc.
Inace u svim tim pretragama, drugar mi je dao jedan site kao savet, mada to mene preterano ne interesuje, ali rekao mi je da lepa kolicina novca moze tu da se zaradi, evo vam link, pa koga zanima neka proba. Smile vectoriel. com



Nazad na vrh Ići dole
Ljuba
Moderator
Ljuba


Broj postova : 581
Na forumu od : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

Pozdrav svima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! I_icon_minitime8/3/2012, 06:42


http://www.fotosrbijaforum.com/t289-knjige-o-fotografiji

http://www.fotosrbijaforum.com/t572-resursi-knjige-o-fotografiji-ovdje

http://www.fotosrbijaforum.com/t257-foto-saveti

Škljocanje, fotkanje i fotografija su, ipak, malo različite stvari. Smile
Nazad na vrh Ići dole
shoojda
FS član



Broj postova : 4
Na forumu od : 08.03.2012
Godine : 33
Lokacija : Valjevo/Beograd

Pozdrav svima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! I_icon_minitime9/3/2012, 03:54

Hvala veliko za linkove, kao sto rekoh pocetnik sam, pa je za sada skljocanje, dok ne naucim osnove, a kad pomislim da je to postalo fotkanje, onda cu da izbacim neku sliciu ovde, kritika je valjda najbolji nacin da postanes bolji. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozdrav svima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozdrav svima!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozdrav svima 14/88
» Molim za savet u vezi FD Objektiva za Canon a1
» Pozdrav :)
» Potreban savet za kupovinu fotoaparata.
» Pozdrav drustvo :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija forum :: Dobrodošli!-
Skoči na: