Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moje prve slike :)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ljiljaza
FS član



Broj postova : 18
Na forumu od : 07.12.2011
Godine : 33
Lokacija : Zajecar

Moje prve slike :)  Empty
PočaljiNaslov: Moje prve slike :)    Moje prve slike :)  I_icon_minitime9/12/2011, 10:52

Pozdrav svima na forumu, pre nego sto se prestavim i ja s obzirom da sam ovde po prvi put da pohvalim forum zaista je super sve pohvale i samo tako nastavi te. Smile Sad ja da postavim po koju moju slicku da vidimo dal ima nesto od mene ili jok Smile , bilo bi mi drago da dobijem po koj komentar s obzirom da sam nova u svemu ovom, dobro bi mi doslo da bi me uputilo naravno gde da se poravim i tako to, hvala. Smile

Moje prve slike :)  Scaled.php?server=249&filename=31459725177018487164410

Moje prve slike :)  Scaled.php?server=835&filename=dscn1859cg

Moje prve slike :)  Scaled.php?server=195&filename=30524424074298597436410

Moje prve slike :)  Scaled.php?server=249&filename=31378924064039265129010



Moje prve slike :)  Scaled.php?server=12&filename=19739116922863979246610
Nazad na vrh Ići dole
fetus
Moderator
fetus


Broj postova : 769
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 50
Lokacija : novi sad

Moje prve slike :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje prve slike :)    Moje prve slike :)  I_icon_minitime11/1/2012, 22:03

za pocetnika nije lose.
nije ni nesto ekstra,ali savim ok.
kao i u svakom poslu,mozemo da pricamo sta i kako,ali je najbolje da se kroz rad dodje do resenja.znaci samo fotkaj,oko imas,samo da se povezu svi elementi(oko,prst i ideja) i to ce biti to.
moj predlog je da ako bas nista ne znas,nadjes nesto sto ti se dopada i da probas da napravis isto to.
i naravno da pregledas forum,o svemu se ovde pisalo,i o tehnici i o kompoziciji.
Nazad na vrh Ići dole
ljiljaza
FS član



Broj postova : 18
Na forumu od : 07.12.2011
Godine : 33
Lokacija : Zajecar

Moje prve slike :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje prve slike :)    Moje prve slike :)  I_icon_minitime16/1/2012, 15:18

pre svega da zahvalim na komentaru mislila sam da nece niko da komentarise, naravno jos uvek znam da moram da vezbam nista se ne postize bez puno vezbanja, da uparavu ste da moram i da pazim i o tehnici imam tu neke knjige za fotografisanje tako da dosta citam tu a i gledam ovde po forumu i drugim forumima, a i gledam slike kako drugi rade i komentare tako da nadam se da cu vremenom biti bolja i bilja Smile trudim se Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moje prve slike :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje prve slike :)    Moje prve slike :)  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moje prve slike :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prve slike sa novim fotpaparatom
» Prve fotografije
» ...moje lutkice...
» moje fotografije
» prve fotke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Pomoć početnicima u fotografiji-
Skoči na: