Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li neko ide za Madjarsku!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
vladmoll
FS član
vladmoll


Broj postova : 7
Na forumu od : 18.03.2011

Da li neko ide za Madjarsku!!! Empty
PočaljiNaslov: Da li neko ide za Madjarsku!!!   Da li neko ide za Madjarsku!!! I_icon_minitime27/11/2011, 22:40

Mislim da je jako isplatljivo otici za madjarsku po foto opremu. Narocito ako se ide jednim kolima recimo 4 coveka. Da li neko zna prodavnice u segedinu ili sl. i gde se nalaze na kojoj adresi gde se moze kupiti neki aparat i foto oprema. Naravno mislim na povracaj poreza koji je sada kako sam cuo oko 30% u madjarskoj. Po mojoj racunici ako kupim canon 60d koji je 750e sa povracajem poreza ce da bude 550e.
Ako neko ima nekih blizih informacija u vezi ovoga, slobodno se raspisite, naravno i ako neko hoce da ide, mozemo da se dogovorimo pa da zajedno idemo!
Pozz
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Da li neko ide za Madjarsku!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li neko ide za Madjarsku!!!   Da li neko ide za Madjarsku!!! I_icon_minitime1/12/2011, 02:48

Znam da na foto-berzi ima dosta ljudi, iz Subotice uglavnom, koji po narudžbini donose opremu iz Mađarske, probaj da nađeš neki kontakt pa možeš preko njih da naručiš. Neki moji prijatelji koji su naručivali imaju samo reči hvale.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
 
Da li neko ide za Madjarsku!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Foto Srbija Cafe :: Ćaskalište-
Skoči na: