Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Empire state of mind-NYC

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Matrikula
FS član
Matrikula


Broj postova : 13
Na forumu od : 26.01.2010
Godine : 40
Lokacija : somewhere on the 7 seas

Empire state of mind-NYC Empty
PočaljiNaslov: Empire state of mind-NYC   Empire state of mind-NYC I_icon_minitime27/1/2010, 12:03

Cista esencija energije....najfascinantnija mi je bila cinjenica, da za 10 min setnje po Time Square-u nisam cuo rec engleskog.... a cuo sam jezike za koje nisam verovao da postoje...


Empire state of mind-NYC Nyctimess
Empire state of mind-NYC Nyctheme2
Empire state of mind-NYC Nycmetro
Empire state of mind-NYC Livinginblackwhite

Nikon D70s, Nikon 18-135mm f/3.5-5.6, Nikon SB800
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Empire state of mind-NYC Empty
PočaljiNaslov: Re: Empire state of mind-NYC   Empire state of mind-NYC I_icon_minitime27/1/2010, 13:34

Četvrta fenomenalna, baš po mom ukusu, pravi life... Drugu bih izbacio iz serije, suviše je pregorela zbog kontra svetla. Možda eventualno da probaš crno belu varijantu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Matrikula
FS član
Matrikula


Broj postova : 13
Na forumu od : 26.01.2010
Godine : 40
Lokacija : somewhere on the 7 seas

Empire state of mind-NYC Empty
PočaljiNaslov: Re: Empire state of mind-NYC   Empire state of mind-NYC I_icon_minitime27/1/2010, 13:49

znam da je pregorela i to bash bash...samo meni je nekako draga jer mi oslikava brzinu i snagu NY, bas takvog preeksponiranog i pregorelog Cool
cetvrta mi je jedna od najdrazih fotki, samo mi je krivo sto je bila mutna do bola jer je slikana dok se metro kretao, a ja nisam hteo da palim blic kako ne bih morao da se objasnjavam s ovim "gospodinom s kacketom" Wink
hvala za kritiku cheers
Nazad na vrh Ići dole
begbie86
Admin
begbie86


Broj postova : 714
Na forumu od : 14.01.2010
Godine : 37
Lokacija : Aleksinac/Niš

Empire state of mind-NYC Empty
PočaljiNaslov: Re: Empire state of mind-NYC   Empire state of mind-NYC I_icon_minitime27/1/2010, 13:54

Matrikula ::
znam da je pregorela i to bash bash...samo meni je nekako draga jer mi oslikava brzinu i snagu NY, bas takvog preeksponiranog i pregorelog Cool
cetvrta mi je jedna od najdrazih fotki, samo mi je krivo sto je bila mutna do bola jer je slikana dok se metro kretao, a ja nisam hteo da palim blic kako ne bih morao da se objasnjavam s ovim "gospodinom s kacketom" Wink
hvala za kritiku cheers

Ma nema veze što je mutna, ni malo ne kvari doživljaj, priča je bitna kod ulične fotografije. Od svih tvojih koje sam video, ova mi je pobedila...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovangojkovic.tk/
Sponsored content





Empire state of mind-NYC Empty
PočaljiNaslov: Re: Empire state of mind-NYC   Empire state of mind-NYC I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Empire state of mind-NYC
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» State Of EXIT 2010.
» State Of EXIT 2011.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Galerije Fotografija :: Ulična i urbana fotografija-
Skoči na: