Foto Srbija forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SARADNIK ZA FOTO STUDIO

Ići dole 
AutorPoruka
baron
FS član



Broj postova : 4
Na forumu od : 22.08.2011

SARADNIK ZA FOTO STUDIO Empty
PočaljiNaslov: SARADNIK ZA FOTO STUDIO   SARADNIK ZA FOTO STUDIO I_icon_minitime22/8/2011, 11:05

Pozdrav svima, trazim saradnika za otvaranje foto studia u Novom Sadu, studio je zamisljen kao veoma kreativan, tj. da pored osnovih komercijalnih funkcija (svadbe, prosave, itd...) radi fotografiju i VIDEO materijale (sto na terenu sto u studiu) za najrazlicitije potrebe, komercijalne/nekomercijalne... Naravno, radile bi se fotke pored svega navedneog i za stock...

Ja posedujem deo opreme (planiram nabaviti jos) i solidno znanje u obradi foto i video materijala, takodje posedujem mnostvo kontakata i ponuda za buduce poslove koji bi se radili (foto - video)... Planiram iznajmljivanje nekog podrumskog, dvorisnog (jeftinog) prostora za formiranje studia, posto kao sto sam vec naveo studio nije zamisljen kao klasican studio za izradu fotki za dokumenta Smile) koji bi morao da bude na prometnom mestu... Koncepcija je sasvim drugacija...

Saradnik treba da ucestuje u manjoj/vecoj meri istim sredstvima koje sam naveo da ja prilazem u ovaj posao...

Ukoliko je neko zainteresovan neka se javi u inbox!
Nazad na vrh Ići dole
 
SARADNIK ZA FOTO STUDIO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» The Designer studio
» Zenit 12 + Blic Osram BC25 Studio
» Foto Filantropija
» Foto filteri
» Foto saveti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Foto Srbija forum :: Oglasi :: Razno-
Skoči na: